E3 '19: Bleeding Edge - konkretne fragmenty rozgrywki

W programie Xbox Inside pokazano kilka lepszych fragmentów z rozgrywki Bleeding Edge - nowego, sieciowego hack & slasha od Ninja Theory, autorów Hellblade: Senua's Sacrifice.

@ 15.06.2019, 10:25
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

E3 '19: Bleeding Edge - konkretne fragmenty rozgrywki

Bleeding Edge, nowa gra studia Ninja Theory, wzbudziło sporo kontrowersji. Przede wszystkim z uwagi na konwencję, w której autorzy m.in. Hellblade: Senua's Sacrifice czy Enslaved: Odyssey to the West utrzymali swój nowy produkt - odchodząc zupełnie od wyznaczonych wcześniej szlaków. Bleeding Edge to sieciowa gra kooperacyjna, łącząca gatunek hack & slash z popularnym modelem "hero shooter" w stylu Overwatcha czy Battleborne'a.

Bleeding Edge do tej pory mieliśmy okazję zobaczyć tylko na zwiastunach - m.in. przy okazji konferencji firmy Microsoft, podczas której gra została zapowiedziana. Niedawno też pojawił się zapis rozgrywki z tzw. off-screenu, gdzie dziennikarze zewnętrzną kamerą uwiecznili to, co działo się na ekranie.

Jednak przy okazji nagrywanego niedawno kolejnego odcinka programu Xbox Inside, podczas rozmowy z dyrektorem kreatywnym projektu, Rahni Tucker, prezentowano urywki gameplayu pochodzące już prosto z faktycznej rozgrywki. Słuchając Rahni możecie obejrzeć m.in. elementy związane z walką, tak ważną przecież w Bleeding Edge.

Bleeding Edge nie ma na razie daty premiery, ale testy alfa infrastruktury sieciowej odbędą się w 27 czerwca. Jeśli chcecie wziąć w nich udział, skorzystajcie z oficjalnej strony gry.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?