Trine 4: The Nightmare Prince (Xbox One) - okladka

Trine 4: The Nightmare Prince (Xbox One)

Premiera:
08 października 2019
Premiera PL:
08 października 2019
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Trine 4: The Nightmare Prince (Xbox One)
Kawira @ 12:44 06.03.2019
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 7h 52min

+ czaswięcej

Trine 4: The Nightmare Prince to czwarta odsłona serii gier zręcznościowo-platformówych 2.5D osadzonych w baśniowych klimatach. Za projekt odpowiada skromne, niezależne studio Frozenbyte.

W Trine 4: The Nightmare Prince ponownie łączymy siły, wcielając się w ikoniczne trio bohaterów - Czarodzieja Amadeusza, Rycerza Pontiusa i Złodziejkę Zoyę. Tym razem jednak naszym celem jest odnalezienie tytułowego księcia, Seliusa. Oprócz zaginięcia następcy tronu baśniowej krainy problemem są nękające go koszmary, które spowodowały przeniesienie poczwar ze swoich sennych mar do prawdziwego świata, sprowadzając nań katastrofę.

Rozgrywka w Trine 4: The Nightmare Prince polega na pokonywaniu kolejnych lokacji osadzonych w technologii 2.5D (a więc mamy możliwość wchodzenia "w głąb ekranu"), rozwiązywaniu zagadek środowiskowych oraz walki z napotkanymi przeciwnikami. Każdy z bohaterów charakteryzuje się innym stylem, a także umiejętnościami, które odblokowujemy wraz z postępem w grze. Udoskonaleniu uległa nie tylko oprawa wizualna, lecz także system walki wręcz.

Świat Trine 4 możemy uratować zarówno w pojedynkę, przełączając się wedle potrzeby na poszczególnych bohaterów, jak i w trybie kooperacji - na podzielonym ekranie lub przez sieć.

PEGI: Od 3 latZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Trine 4: The Nightmare Prince (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?