Ujawniono premierę Trine 4: The Nightmare Prince

Znamy datę premiery Trine 4: The Nightmare Prince. Grać będziemy tegorocznej jesieni.

@ 09.08.2019, 11:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

Ujawniono premierę Trine 4: The Nightmare Prince

Trine 4: The Nightmare Prince zapowiedziano zeszłorocznej jesieni. Do tej pory nie wiedzieliśmy kiedy przedsięwzięcie trafi do sprzedaży, ale wydawca, Modus Games, oraz deweloper, Frozenbyte, postanowili podzielić się wreszcie tą ważną informacją.

Ze specjalnego zwiastuna dowiadujemy się, że premierę Trine 4: The Nightmare Prince zaplanowano na dzień 8 października bieżącego roku. Co ciekawe, w tym samym dniu będziemy w stanie kupić kolekcję wszystkich czterech odsłon cyklu, czyli Trine: Ultimate Collection. Oba projekty można już zamawiać w ramach pre-orderów.

Zamówienia przedpremierowe na Trine 4 zawierać będą mapę na płótnie, a jeśli zamówicie Trine: Ultimate Collection dostaniecie:

  • Trine 1 - 4;
  • Mapę świata;
  • Oprawkę, którą da się odwrócić;
  • Możliwość pobrania ścieżki dźwiękowej;
  • Cyfrowy artbook Trine 4.

Niezależnie od tego, którą edycję gry kupicie dostaniecie też dostęp do poziomu z DLC zatytułowanego Toby’s Dream. Waszym zadaniem w nim będzie pomoc Toby'emu, czyli psu, w odnalezieniu przekąsek ukrytych w zamku oraz ogrodach dookoła niego.

Poniżej zobaczycie najnowszy zwiastun Trine 4, a samą grą będziecie mogli cieszyć się na PC, PS4, Xboksie One oraz Switch.


Sprawdź także:
Trine 4: The Nightmare Prince

Trine 4: The Nightmare Prince

Premiera: 08 października 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Trine 4: The Nightmare Prince to czwarta odsłona serii gier zręcznościowo-platformówych 2.5D osadzonych w baśniowych klimatach. Za projekt odpowiada skromne, niezależne s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?