E3 '19: Marvel's Avengers nie oferuje otwartego świata

Avengersi to międzynarodowa organizacja, więc w Marvel's Avengers zwiedzimy wiele różnych miejsc.

@ 14.06.2019, 10:04
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Kilka dni temu mieliśmy okazję zobaczyć pierwszy zwiastun prezentujący Marvel's Avengers - nowy projekt firmy Square Enix, opracowywany przez Crystal Dynamics. Teraz mamy dla Was garść szczegółów na jego temat.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, Marvel's Avengers nie będzie grą w otwartym świecie. Nie będziemy więc swobodnie biegać po miejscówkach i wybierać sobie cele, a także bohaterów. Najprawdopodobniej, choć tego nie zdradzono, otrzymamy w pełni liniową grę akcji.

Każda misja stawiać będzie prawdopodobnie przed nami inne wyzwanie oraz odmiennego bohatera. Możliwe, że czasem będziemy mogli wybrać spośród kilku, ale raczej nie będziemy mieć całkowitej swobody. To nie jest tego typu produkcja, o czym opowiadał jej główny projektant, Philippe Therien.

"To nie jest gra z otwartym światem, jest zbyt dużo miejsc do zwiedzenia, aby miało to sens. Chcemy mieć różne regiony, w które możesz trafić. Avengersi to międzynarodowa organizacja i chcieliśmy to pokazać".

Premiera Marvel's Avengers zaplanowana została na 15 maja 2020 roku. Gra dostępna będzie na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?