E3 '19: Zobaczcie Outriders - nową grę polskiego studia People Can Fly

Outriders opracowywane jest we współpracy z firmą Square Enix.

@ 11.06.2019, 19:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Podczas konferencji firmy Square Enix na targach E3 2019 zaprezentowano najnowsze przedsięwzięcie polskiego studia People Can Fly. Chodzi o kooperacyjny shooter zatytułowany Outriders.

Jako że rozgrywki nie pokazano, nie sposób w pełni określić z czym będziemy mieli do czynienia. Najprawdopodobniej dostaniemy jednak trzecioosobowy shooter, co byłoby dość zaskakujące, kiedy weźmiemy pod uwagę, iż People Can Fly zdecydowanie najlepiej czuje się w FPS-ach (vide Painkiller oraz Bulletstorm).

Jeśli chodzi o założenia projektu, mamy do czynienia z mroczną strzelanką, w której doświadczymy rozbudowanej oraz angażującej opowieści. Co istotne, scenariusz będziemy mogli poznawać na własną rękę, albo w ramach współpracy, w której do zabawy zaprosimy maksymalnie dwie osoby.

Poniżej zobaczycie pierwszy zwiastun Outriders, a kolejnymi detalami podzielimy się z Wami jak tylko je otrzymamy.


Sprawdź także:

Outriders

Premiera: 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Outriders to strzelanka pozwalająca na zabawę w kooperacji osadzona w ponurym świecie science fiction. Za projekt odpowiada studio People Can Fly znane za sprawą takich g...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   20:22, 11.06.2019
Ja tam jestem bardziej zajarany witchfirem. Baśniowy mroczny steampunk lubię bardziej niż postapo Dumny
0 kudosKattowitz   @   21:03, 11.06.2019
Poczekamy, zobaczymy. Zapowiada się ciekawie, warto dać szansę. Z czasem znajdę więcej czasu na kooperacyjne strzelanki, więc póki co mogę poszukać czegoś w tym guście. Szczególnie, że obiecują dobrą opowieść.
0 kudosshuwar   @   08:06, 12.06.2019
Wiecie co mi przychodzi na myśl oglądając tą zajawkę + słuchając muzy? Doom!
No, muszę powiedzieć, że mnie zainteresowali.