E3 '19: Edycja kolekcjonerska Watch Dogs Legion

Ubisoft prezentuje edycje kolekcjonerską i specjalne wydania gry Watch Dogs Legion.

@ 11.06.2019, 12:01
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Wczoraj zobaczyliśmy obszerny gameplay z Watch Dogs Legion i towarzyszące mu trailery. Jednocześnie Ubisoft zaprezentowało specjalne wydania gry, które można zamawiać już dziś.

Jak to u francuskiego wydawcy bywa, gra otrzymuje kilka różnych wydań i początkowo można się w tym nieco pogubić. Spieszymy jednak z pomocą i prezentujemy wam zawartość wszystkich czterech wydań:

  • Edycja Standardowa - klasyczne wydanie, w wersji PC nawet bez płyty (kod do pobrania) - 249,90 zł (PC) / 289,90 zł (PS4 / XOne);
  • Gold Edition - z Season Pass, 4 dodatkowymi postaciami, dodatkową misją oraz skórką na samochód - 399,90 zł niezależnie od platformy;
  • Edycja Ultimate - cała zawartość Gold Edition plus trzy postacie, status VIP na miesiąc i pakiet London Dissident Pack (przedmioty do gry) - za 479,90 zł na wszystkie platformy;
  • Edycja Kolekcjonerska - wszystko to, co w tańszych edycjach i do tego specjalne pudełko, steelbook, dwustronny plakat, trzy naklejki i podświetlana (diodami LED) maska-figurka Ded Coronet (38 cm wysokości) - za 769,90 zł (PC) lub 819,90 zł (PS4 / XOne).

Zamawiając grę przed premierą otrzymamy dodatkowo zestaw skórek Golden King Pack. Dodatkowo, jeśli zdecydujemy się na pre-order edycji Gold, Ultimate lub Kolekcjonerskiej, zagramy 3 dni przed oficjalną premierą Watch Dogs Legion, planowaną na 6 marca 2020.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?