Rozpiska PS Plus na wrzesień 2016 roku - subskrybenci zagrają m.in w Lords of the Fallen oraz Podróż

Najnowsza oferta PlayStation Plus zaoferuje całkiem przyzwoity zestaw tytułów, w tym dwa, które powstały nad Wisłą.

@ 01.09.2016, 10:07
Łukasz "LuKaS77PL" Konieczny
ps3, psv, ps4

Rozpiska PS Plus na wrzesień 2016 roku - subskrybenci zagrają m.in w Lords of the Fallen oraz Podróż

Sony przygotowało solidny zestaw gier dla subskrybentów usługi PlayStation Plus na miesiąc wrzesień 2016 roku. Zadowoleni w szczególności powinni być właściciele PlayStation 4, którzy wreszcie zgarną coś ciekawego. Sony zaoferuje im w przyszłym miesiącu dwa projekty. Pierwszym jest polskie Lords of the Fallen - gra mocno przypominająca słynną serię Souls, drugim zaś Podróż - wyjątkowa platformówka, którą każdy posiadacz konsol Japończyków powinien zobaczyć.

Gry dla PlayStation 4:

  • Lords of the Fallen;
  • Podróż.

Gry dla PlayStation 3:

  • Prince of Persia: The Forgotten Sands;
  • Datura;
  • Badland.

Gry dla PS Vita:

  • Badland;
  • Amnesia: Memories.

Oczywiście nie tylko właściciele PlayStation 4 mają powody do radości, także na dwie pozostałe platformy jest coś solidnego. Fani przygodówek o nietypowej stylistyce będą na przykład mogli przetestować Daturę, dzieło polskiego Plastic Games, które uraczyło nas przed tygodniem świetnym Bound. Dla osób lubiących serię o Księciu Persji przygotowano natomiast Prince of Persia: The Forgotten Sands - choć to nie świeżynka, nadal potrafi sprawić sporo przyjemności.


Sprawdź także:
Journey

Journey

Premiera: 13 marca 2012
PS3, PS4, PC

Journey to gra autorstwa studia thatgamecompany, twórców m.in. Flower. Budzimy się w nieznanym, ogromnym świecie i podróżując, szybując i latając poznajemy kulturę staroż...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?