God of War rozeszło się już w nakładzie przekraczającym 10 mln egzemplarzy

W rezultacie mamy do czynienia z najlepiej sprzedającą się odsłoną serii.

@ 21.05.2019, 17:19
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Mimo że na potrzeby najnowszej odsłony cyklu God of War firma Sony mocno zmodyfikowała formułę serii, gracze z wielką radością przyjęli "nowego" Kratosa. Potwierdzeniem tego niechaj będą oceny oraz wyśmienita światowa sprzedaż projektu.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, God of War rozeszło się już w nakładzie przekraczającym 10 mln jednostek - szczegóły na ten temat poznaliśmy za sprawą raportu, w którym Sony komentuje swoje najnowsze wyniki finansowe. Wynik oznacza, że mamy do czynienia z najlepiej sprzedającym się przedstawicielem cyklu.

Premiera God of War miała miejsce w kwietniu 2018 roku. Mniej więcej rok czasu potrzebowało ono na to, by przekroczyć magiczną barierę 10 mln opchniętych egzemplarzy. Jeśli jeszcze nie dołożyliście cegiełki do tego wyniku, koniecznie zapoznajcie się z naszą recenzją, a jeżeli gracie, pamiętajcie o dostępnym u nas poradniku.

Kończąc nadmienię, że Sony Santa Monica - studio odpowiedzialne za projekt - najprawdopodobniej pracuje już nad kontynuacją. Wciąż jej nie zapowiedziano, ale Japończycy wielokrotnie dawali społeczności do zrozumienia, że sequel to kwestia czasu.


Sprawdź także:

God of War 2018

Premiera: 20 kwietnia 2018
PS4

Mimo że God of War to kontynuacja ostatniej części trylogii, gra przy tytule nie ma kolejnego numerka. Deweloperzy chcą dać nam w ten sposób znać, że to zupełnie nowa opo...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   18:45, 21.05.2019
Świetny wynik. Sam przymierzam się do zakupu God od War, ale mam takie zaległości, że cały czas się wstrzymuję.