Anthem - nowa zawartość opóźniona

Twórcy chcą najpierw usprawnić już posiadane systemy.

@ 25.04.2019, 09:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Anthem miało w najbliższym czasie otrzymać sporo nowych rozwiązań oraz zawartości. Jak się jednak dowiedzieliśmy, deweloperzy postanowili dość znacząco zmienić swoje plany. Decyzję podjęto ze względu na to, by najpierw poprawić dostrzeżone niedociągnięcia.

Na łamach portalu Reddit pojawił się wpis, w którym BioWare wyjaśnia, że Anthem miało "więcej niedopracowanych elementów niż pierwotnie można było przypuszczać". W rezultacie wszystkie nowości zostały przesunięte w czasie, co znaczy, że na system mistrzostwa, gildie oraz kolejne legendarne misje będziemy musieli poczekać dłużej.

"Wiemy, że czekaliście na te zmiany i możecie nie być zadowoleni tym, co obecnie mamy. Rozumiemy to i szanujemy takie spojrzenie. Możemy Was zapewnić, że wierzymy w Anthem. Wierzymy, że gra będzie świetna, ale uważamy jednocześnie, że wymaga mnóstwa ciężkiej pracy. Chcemy ciężko pracować i chcemy, abyście dołączyli do naszej podróży".

Niestety nie mamy żadnych szczegółów co do nowych planów dotyczących Anthem, ale jak tylko się to zmieni, nie omieszkamy Was o tym powiadomić. Póki co pamiętajcie, że Anthem dostępne jest obecnie na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Przed zakupem, rzućcie okiem na naszą recenzję.


Sprawdź także:

Anthem

Premiera: 22 lutego 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Anthem to połączenie strzelanki, RPG i MMO przypominające konsolowe Destiny. Za projekt odpowiada studio BioWare Edmonton znane za sprawą dwóch serii: Mass Effect oraz Dr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   10:43, 25.04.2019
Niech naprawiają, wciąż mam nadzieję, że naprawią błąd z wbijaniem osiągnięć broni. Przez ten błąd nie mogę wbić platyny w grze. Po za tym inna sprawa, że powinni zmienić ekonomię w grze, bo za nim człowiek w grze się dorobi odpowiedniej kwoty to interesujący nas przedmiot znika, a nie wiem z jaką częstotliwością się one pojawiają w sklepie. Jak przeczytałem, że za wyzwanie polegające na zabiciu stu tytanów dostanę ledwo 2000 monet to stwierdziłem, że nie mam po co zaglądać do sklepu.
0 kudosGuilder   @   10:49, 25.04.2019
Cytat: MicMus123456789
Jak przeczytałem, że za wyzwanie polegające na zabiciu stu tytanów dostanę ledwo 2000 monet to stwierdziłem, że nie mam po co zaglądać do sklepu.
Ale te monety mogłeś oczywiście dokupić za realną gotówkę? Cool
0 kudosTheCerbis   @   11:36, 25.04.2019
Guilder, na tym polega ta "ekonomia" w grze. ;) Poza tym serwery same się nie utrzymają.
0 kudosdabi132   @   11:38, 25.04.2019
Cytat: MicMus123456789
powinni zmienić ekonomię w grze, bo za nim człowiek w grze się dorobi odpowiedniej kwoty to interesujący nas przedmiot znika,
Ekonomia taka ma być, żeby trzeba było długo grindować, a jeśli komuś się nie chce to żeby zakupił walutę z gry za prawdziwe pieniądze.
Cytat: MicMus123456789
Jak przeczytałem, że za wyzwanie polegające na zabiciu stu tytanów dostanę ledwo 2000 monet to stwierdziłem, że nie mam po co zaglądać do sklepu.

A czego się spodziewałeś po grze stworzonej na zlecenie EA?
0 kudosGuilder   @   13:06, 25.04.2019
Cytat: TheCerbis
Guilder, na tym polega ta "ekonomia" w grze. ;)
Wiem, z przekąsem to pisałem. Gardzę takimi praktykami w grach, które kosztuję kupę forsy na premierę. Coś takiego to można sobie implementować w produkcjach F2P.
0 kudosTheCerbis   @   13:12, 25.04.2019
I taki sposób byłby dobry, ale niestety należy już do przeszłości. Nie kojarzę gry online, która obecnie nie ma zaimplementowanych mikrotransakcji, nawet kosztując pełną cenę na premierę. Choćby w The Crew od Ubisoftu (jest to mix single i multiplayera) można kupować sobie wirtualną walutę, nie wspominając o ostatnich Asasynach nastawionych przecież na tryb dla pojedynczego gracza.
0 kudosMicMus123456789   @   13:38, 25.04.2019
Cytat: Guilder
Ale te monety mogłeś oczywiście dokupić za realną gotówkę? Cool

Monet nie można kupić, można tylko kredyty premium które mimo wszystko są dość niezbalansowane.
Cytat: dabi132
A czego się spodziewałeś po grze stworzonej na zlecenie EA?

Mniej chamskich wyzwań za marną nagrodę
Cytat: dabi132
Ekonomia taka ma być, żeby trzeba było długo grindować

Grind mi nie przeszkadza, w grze mam ponad 150 godzin za sobą i trzy z czterech pancerzy na poziomie mistrzowskim. Przeszkadza mi to, że za wyzwania tak mało dają, a nawet misję nie są zbyt opłacalne. Żeby chociaż było można wyposażenie sprzedawać zamiast rozbierać na części.
Dodaj Odpowiedź