Days Gone - zaprezentowano tryb fotograficzny

Days Gone to jedna z ostatnich, dużych gier ekskluzywnych dla PlayStation 4. Tytuł otrzyma popularny na tej generacji konsol tryb fotograficzny.

@ 18.03.2019, 18:15
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

Opublikowano najnowsze informacje wraz ze zdjęciami z wielce oczekiwanej gry ekskluzywnej na PlayStation 4 - Days Gone od studia Bend.

Na tej generacji konsol już nic nas nie zdziwi, a w szczególności jeżeli mowa o grach z udziałem zombies. Niniejszy tytuł otrzyma specjalny i rozbudowany tryb fotograficzny.

Podczas rozgrywki i użerania się z setkami zombies,ustawimy kamerę tak, jak nam się podoba. Skupimy się na bohaterze lub jego motocyklu, wybierzemy jeden z wyrazów twarzy, dorzucimy ramkę, ale również narzucimy na zdjęcie jeden z kilkunastu dostępnych na start filtrów obrazu.

Autorzy ze studia Bend pozwolą nam manipulować również polem widzenia, przesłoną, ziarnem filmowym oraz funkcją Focus Lock, dzięki której użytkownik zadba o stały punkt ostrości. Bend Studios stworzyło nawet tryb zaawansowany z 55 najróżniejszymi ustawieniami.

Premiera Days Gone ekskluzywnie na PlayStation 4 już 26 kwietnia 2019.


Sprawdź także:

Days Gone

Premiera: 26 kwietnia 2019
PS4

Days Gone to gra akcji, z elementami survivalu opracowana przez jedno z wewnętrznych studiów Sony Computer Entertainment. Produkcja dedykowana jest wyłącznie konsoli Play...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?