Ace Combat 7 - Skies Unknown na nowej zajawce od Namco

Już w przyszłym tygodniu polatamy w Ace Combat 7: Skies Unknown do czego zachęca nas najnowsza zajawka gry Bandai Namco.

@ 10.01.2019, 18:29
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

W sieci opublikowano najnowszy materiał wideo przedstawiający rozgrywkę z Ace Combat 7: Skies Unknown, które zadebiutuje w przyszły czwartek na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz PC.

Najnowszy trailer koncentruje się na wartkiej, ale i bardzo przemyślanej, taktycznej rozgrywce multiplayer. Jeżeli ktoś nigdy nie grał w projekty z tego gatunku, to nie powinien się ich obawiać. Multiplayer za sterami najlepszych myśliwców w historii może być równie spektakularny oraz rozbudowany, co ten w strzelaninach pierwszoosobowych.

Otrzymacie możliwość rozbudowy swoich myśliwców, doboru ekwipunku, sterowników, gadżetów nawigacyjnych czy uzbrojenia. Mało tego, Wasze maszyny będą mogły być malowane w specjalnych edytorach - wszystko w celu maksymalnej personalizacji.

Zostawiamy Was z najnowszym zwiastunem tej produkcji i pamiętajcie: zapnijcie pasy i zabierzcie na pierwszy lot reklamówkę plastikową - w razie co.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?