Resident Evil 2 Remake - wersja demonstracyjna dostępna, zobaczcie ją w ruchu

W sieci pojawiło się już demo remaku Resident Evil 2.

@ 10.01.2019, 19:03
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Resident Evil 2 Remake znajduje się już na ostatniej prostej przed finiszem, która zakończy się premierą. Gra firmy Capcom otrzymała wersję demonstracyjną, którą możecie zobaczyć w najwyższej jakości na PlayStation 4 Pro, a pobrać możecie tu: na PlayStation 4 oraz na Xboksie One.

Producent zdecydował się na 30-minutowe ograniczenie rozgrywki, aczkolwiek jeżeli będzie Wam mało, możecie zmienić konto gracza, aby móc ponownie zapoznać się z próbką. Możecie też ewentualnie zainwestować w pełne wydanie i czekać na jego debiut.

Wiele wskazuje na to, że Resident Evil 2 będzie pierwszym tegorocznym hitem i jedną z najważniejszych premier 2019 roku. Capcom w tym wypadku zadbał nie tylko o odświeżenie grafiki tego ponadczasowego tytułu, ale poświęcił również mnóstwo czasu na rozbudowanie gry, projekty nowych lokacji oraz ciekawszą i poszerzoną historię.

Premiera gry na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach już 25 stycznia 2019. Dystrybucją w Polsce zajmuje się firma Cenega.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?