Vane - kolejny zwiastun klimatycznego indyka

Vane to jedna z ciekawiej zapowiadających się gier niezależnych.

@ 10.01.2019, 14:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Vane to zapowiedziana jakiś czas temu niezależna gra, opracowywana przez studio Friend and Foe AB. Zadebiutuje ona ekskluzywnie na konsoli PlayStation 4 w dniu 15 stycznia bieżącego roku. W związku z tym deweloperzy mają dla nas nowy zwiastun.

Film, który widnieje poniżej przedstawia nam pokrótce fabułę przedsięwzięcia. Jego głównym bohaterem jest przemieniony w chłopca ptak, który wyrusza w pełną niebezpieczeństw i wyzwań podróż po pustyni, aby odzyskać swoją pierwotną postać.

Vane to tytuł mający bawić się emocjami grającego. Z tego względu przedsięwzięcie posiada unikatową i niebywale klimatyczną oprawę wizualną, a także równie unikatowe udźwiękowienie. Gameplay jest minimalistyczny, choć wymagający.

Kończąc nadmienię, że w przygotowaniu jest też Vane dla PC, ale na razie nie wiemy kiedy dokładnie się ono ukaże.


Sprawdź także:

Vane

Premiera: 2020
PC, PS4

Vane to niezależna przygodowa gra stworzona przez studio Friend & Foe. Jej cechą charakterystyczną jest bardzo nietypowa oprawa wizualna, nawiązująca do tytułów z przeszł...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   20:12, 10.01.2019
Fajnie wygląda. Takie Another Worldowe Uśmiech
0 kudostinyLiza   @   13:10, 11.01.2019
Ach, jak ja lubię indyki! Kolejna produkcja na wishlist Uśmiech
0 kudosTheCerbis   @   13:19, 11.01.2019
Pewnie ogram, gdy nie będzie zbyt drogie. Wygląda ciekawie.

Nie, jednak nie ogram. PS4.