Vane, przepiękna gra od byłych twórców The Last Guardian

Byli twórcy niedoszłego The Last of Guardian, którzy założyli własne studio, Friend & Foe, pokazali pierwsze ujęcia ze swojej debiutanckiej gry - Vane.

@ 25.09.2014, 18:26
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc


Byli twórcy niedoszłego The Last of Guardian, którzy założyli własne studio, Friend & Foe, pokazali pierwsze ujęcia ze swojej debiutanckiej gry - Vane. Póki co niewiele wiadomo o samym tytule, aczkolwiek zdaje się, że zespól chce stworzyć perełkę na miarę Journey.

Vane opowiada historię chłopca, który podróżuje po zapomnianej, tajemniczej krainie. Mamy tu do czynienia z otwartym światem, a celem przewodnim ma być jego eksploracja i poznawanie tajemnic. Brzmi to może niezbyt porywczo, ale gra zdaje się wyraźnie zachęcać do odkrywania horyzontów, za sprawą fantastycznej oprawy audiowizualnej. Nie mówimy tu jednak o niesamowitych technologiach, lecz warstwie artystycznej, dopieszczonej do granic możliwości. Całość przedstawia poniższy trailer.

Premiera w przyszłym roku. Póki co potwierdzono PC, a pozostałe platformy są w planach, o ile "starczy rąk do pracy".


Sprawdź także:

The Last Guardian

Premiera: 06 grudnia 2016
PS4

The Last Guardian to trzecia z kolei przygodowa gra akcji przygotowana przez Team ICO - autorów ICO i Shadow of the Colossus. Cała trylogia dostępna jest na wyłączność ko...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   19:50, 25.09.2014
Zapowiada się ciekawie prędzej szybciej się doczekamy VANE niż The Last Guardian
0 kudosRogi2   @   15:46, 26.09.2014
zgadzam się z tobą calkowicie
0 kudosKrru   @   07:37, 27.09.2014
Vane przypomina mi Journey. Na pewno w to zagram. Mam nadzieję, że z The Last Guardian nie będzie tak samo jak z Duke Nukem Forever.