Conan Unconquered - autorzy Star Wars: Empire At War zapowiedzieli RTS-a

Conan Unconquered to zapowiedziana właśnie gra RTS autorstwa ludzi odpowiedzialnych za m.in. Star Wars: Empire At War. Premiera gry została zaplanowana na drugi kwartał 2019 roku - wyłącznie na komputerach osobistych.

@ 10.12.2018, 19:28
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc

Conan Unconquered - autorzy Star Wars: Empire At War zapowiedzieli RTS-a

Conan Unconquered to zapowiedziana właśnie nowa gra studia Petroglyph - autorów wydanego w 2006 roku Star Wars: Empire At War, a także ogłoszonego również całkiem niedawno Command & Conquer: Remaster. Strategia czasu rzeczywistego w uniwersum Conana Barbarzyńcy ukaże się w drugim kwartale 2019 roku wyłącznie na komputerach osobistych!

Conan Unconquered to RTS, zatem akcja rozgrywać się będzie w czasie rzeczywistym, niemniej jednak autorzy zapowiedzieli obecność aktywnej pauzy, by wydać odpowiednie rozkazy i zaplanować kolejne ruchy. Głównym celem gracza jest budowa odpowiednio ufortyfikowanego grodu, by kolejne fale poczwar nie mogły dostać się do jego serca! Fala po fali, jak mówi opis, następujące po sobie oddziały coraz silniejszych stworów będą miały ochotę nabić naszą głowę na pal, a fort zburzyć - my musimy się przed tym zabezpieczyć. W grę wchodzi nie tylko pozyskiwanie surowców kreowanymi w odpowiedniej budowli robotnikami/niewolnikami, ale również rozwój technologiczny oraz przemysłowy - coś na wzór Cywilizacji!

Zabawa Conan Unconquered, choć wydawałoby się iż dedykowana jednemu graczowi, oferować ma też zabawę w kooperacji - zarządzanie jednym fortem przy jednoczesnej wolności w stawianiu kolejnych zabudowań! Może to być naprawdę interesujące doznanie, więc warto na tytuł ten poczekać. A zajmie to trochę, bowiem premierę Conan Unconquered zaplanowano na drugi kwartał 2019 roku - wyłącznie na komputerach osobistych.

Poniżej możecie obejrzeć pierwsze screenshoty z gry oraz zwiastun:


Sprawdź także:
Conan Unconquered

Conan Unconquered

Premiera: 30 maja 2019
PC

Conan Unconquered to gra strategiczna czasu rzeczywistego (RTS) osadzona w uniwersum Conana Barbarzyńcy. Za produkcję odpowiada studio Petroglyph, które w 2006 roku wypuś...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   21:15, 10.12.2018
Mogliby wreszcie zrobić jakiegoś porządnego, singlowego RPGa z Conanem w roli głównej... Ehhh. Chyba się takowej gry nie doczekam.