Conan Unconquered (PC) - okladka

Conan Unconquered (PC)

Premiera:
30 maja 2019
Premiera PL:
30 maja 2019
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Conan Unconquered (PC)
Materdea @ 21:19 10.12.2018
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Conan Unconquered to gra strategiczna czasu rzeczywistego (RTS) osadzona w uniwersum Conana Barbarzyńcy. Za produkcję odpowiada studio Petroglyph, które w 2006 roku wypuściło na rynek innego RTS-a, Star Wars: Empire At War, a także stoi za zapowiedzianym w 2018 roku Command & Conquer: Remaster.

W Conan Unconquered celem gracza jest budowa odpowiednio ufortyfikowanego grodu, by kolejne fale poczwar nie mogły dostać się do jego serca. Następujące po sobie oddziały coraz silniejszych stworów będą miały ochotę nabić naszą głowę na pal, a fort zburzyć - my musimy się przed tym zabezpieczyć. W grę wchodzi nie tylko pozyskiwanie surowców kreowanymi w odpowiedniej budowli robotnikami/niewolnikami, ale również rozwój technologiczny oraz przemysłowy.

Akcja rozgrywa się w czasie rzeczywistym, niemniej jednak autorzy przewidzieli obecność aktywnej pauzy, by wydać odpowiednie rozkazy i zaplanować kolejne ruchy. Conan Unconquered dedykowane jest zarówno pojedynczemu graczowi, jak i kooperacji - wraz z towarzyszem możemy wspólnie zarządzać naszą fortyfikacją, przy czym każdy z grających ma swobodę w stawianiu kolejnych budowli.

Screeny z Conan Unconquered (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?