Hollow Knight za 2 tygodnie trafi na PlayStation 4 i Xboksa One!

Hitowa metroidvania już wkrótce na kolejnych platformach.

@ 12.09.2018, 11:02
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
ps4, xbox one

Studio Team Cherry wreszcie oficjalnie zapowiedziało port Hollow Knight na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Jedna z lepszych platformówek ostatnich lat już niebawem wyląduje na konsolach Sony i Microsoftu - termin debiutu wyznaczono na 25 września.

Hollow Knight do tej pory dostępne było jedynie na PC i Switchu. Na blaszakach gra debiutowała w lutym 2017 roku, podczas gdy długo wyczekiwana edycja na Nintendo Switch swoją premierę miała w czerwcu bieżącego roku. Tytuł może pochwalić się świetną sprzedażą - na PC opchnięto już grubo ponad 1 mln kopii, podczas gdy edycja na Switcha w ciągu dwóch pierwszych tygodni obecności na rynku znalazła 0.25 mln nabywców. Za chwilę swoją cegiełkę (a raczej cegłę) do tego wyniku dołożą edycje na kolejne platformy.

Deweloperzy w międzyczasie po cichu przygotowywali wydanie na "duże konsole", które dziś zaprezentowano. Wersja na PlayStation 4 i Xboksa One otrzyma podtytuł Voidheart. Wydanie to nie wniesie niczego, czego nie mają posiadacze poprzednich platform. Konsolowcy otrzymają więc podstawową wersję gry w pakiecie z darmowymi dodatkami Hidden Dreams, The Grimm Troupe, Lifeblood oraz Godmaster.

Poniżej zwiastun konsolowego Hollow Knight.


Sprawdź także:

Hollow Knight

Premiera: 24 lutego 2017
PC, SWITCH, PS4, XBOX ONE

Hollow Knight to platformówka sfinansowana na Kickstarterze w 2014 roku. Za projekt odpowiada zespół indie Team Cherry.Gracz wciela się w tytułowego Hollow Knight, który ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?