Control - studio Remedy opowiada o świecie gry

Ma się on bezustannie zmieniać.

@ 09.08.2018, 23:43
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

W sieci pojawił się kolejny materiał filmowy, ukazujący najnowszy projekt studia Remedy, grę zatytułowaną Control. Jako że mamy do czynienia z dziennikiem dewelopera, twórcy przedsięwzięcia opowiadają nam o różnych jego elementach. Tym razem chodzi o miejsce akcji.

Na potrzeby Control projektanci opracowali zamkniętą miejscówkę zwaną The Oldest House. Miejsce to ma bezustannie się zmieniać, a po obejrzeniu dostępnego poniżej filmu powinniście wiedzieć co wyjątkowego znajdziemy w nim w trakcie eksploracji.

Wideo obejrzycie za sprawą odtwarzacza, a jeśli chodzi o samo Control, jest ono reprezentantem gatunku akcji. Twórcy obiecują dużo strzelania, niemało biegania, sporo dziwnych sytuacji oraz wyjątkowe umiejętności protagonisty. Co z tego wszystkiego wyjdzie? Przekonamy się dopiero po premierze.

Control nie ma obecnie daty debiutu, ale spodziewamy się go w 2019 roku. Grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.


Sprawdź także:

Control

Premiera: 27 sierpnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Control to kolejne nowatorskie podejście do gier akcji z elementami przygodowymi od studia Remedy - twórców rewolucyjnego cyklu Max Payne oraz Alan Wake.W Control gracz w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?