Warhammer 40 000: Inquisitor - Martyr - premiera jednak w czerwcu

Studio NeoCore ogłosiło, iż Warhammer 40 000: Inquisitor - Martyr ukaże się 5 czerwca, nie zaś jeszcze w maju, jak niedawno mówiono.

@ 19.04.2018, 19:32
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, ps4, xbox one

Warhammer 40 000: Inquisitor - Martyr - premiera jednak w czerwcu

W zeszłym miesiącu studio NeoCore ogłosiło datę wyjścia gry Warhammer 40 000: Inquisitor - Martyr z programu Steam Early Access - miało to nastąpić 11 maja, co pokryłoby się z pełnoprawnym debiutem projektu na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Tak się jednak nie stanie!

Deweloperzy w osobnym komunikacie przekazali, iż ich tytuł z uniwersum Warhammera w klimatach hack'n'slasha przekształci się w pełną wersję dopiero 5 czerwca tego roku! Tyczy się to również Xboksa One i PlayStation 4. A właściwie to przez problemy z jedną z konsolowych wersji musimy liczyć się z blisko miesięczną obsuwą.

Warhammer 40 000: Inquisitor - Martyr to utrzymana w gatunku hack'n'slash gra akcji z elementami RPG - jeśli mieliście przyjemność zagrania w cykl The Incredible Adventures of Van Helsing od tych samych ludzi, to poczujecie się jak w domu! Wcielamy się tu w postać tytułowego Inkwizytora - członka tajnej organizacji mającej za zadanie walkę z przeciwnikami idei i rewolucjonistami. Tym razem trafiamy do Sektora Caligari, który wypełniony jest mniejszymi lub większymi układami - te z kolei musimy badać i wypleniać z nich zło.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?