Twórcy Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr prezentują otwarty świat gry

Studio Neocore Games podzieliło się materiałem wideo, przedstawiającym otwarty świat z tworzonego przez nie RPG akcji, osadzonego w uniwersum Warhammera.

@ 14.12.2016, 11:28
Łukasz "LuKaS77PL" Konieczny
pc, ps4, xbox one

Twórcy Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr prezentują otwarty świat gry

Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr będzie tytułem z gatunku RPG akcji, osadzonym w otwartym świecie, za który odpowiada studio Neocore Games. Produkcja została zapowiedziana na PlayStation 4, Xboksa One oraz PC-ty, a jej premiera odbędzie się prawdopodobnie w przyszłym roku. Opiera się ona na szeroko pojętej eksploracji losowo generowanych lokacji (akcja prezentowana jest w rzucie izometrycznym), wykonywaniu rozmaitych zadań oraz walce z hordami bestii i imponujących rozmiarów bossami.

Studio odpowiedzialne za wspomniany projekt udostępniło nowy materiał wideo, mający charakter dziennika dewelopera. Film poświęcony jest otwartemu światu, jaki przyjdzie zwiedzać graczom. Jak wspomniałem wyżej, kolejne sektory będą losowo generowane, by zapobiec nudzie podczas - jak wspominają twórcy - nawet setek godzin spędzonych w grze.

Kolejne części mapy będą odblokowywane wraz z postępami w fabule, oferującej ponad 50 typów misji, formujących różne warianty zadań, za pośrednictwem określonych kryteriów. Podczas ich wykonywania zwiedzimy również mnóstwo planet, zróżnicowanych pod względem środowiska oraz występujących na nich warunków pogodowych.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?