Warhammer 40 000: Inquisitor - Martyr - premiera pełnej wersji 11 maja

Studio Neocore Games - autorzy serii The Incredible Adventures of Van Helsing - ogłosiło datę premiery pełnej wersji swojej nowej gry, Warhammer 40 000: Inquisitor - Martyr. Ten hack & slash na PC-tach i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 ukaże się 11 maja.

@ 16.03.2018, 08:53
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, ps4, xbox one

Warhammer 40 000: Inquisitor - Martyr - premiera pełnej wersji 11 maja

Studio Neocore Games poinformowało fanów, że Warhammer 40 000: Inquisitor - Martyr ukaże się w finalnej wersji na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 już 11 maja tego roku! Kolejny tytuł ludzi odpowiedzialnych za serię The Incredible Adventures of Van Helsing na PC-tach dostępny jest w co prawda w programie Steam Early Access, zaś swój kompletny debiut zaliczy na sprzętach od firm Microsoft i Sony.

Warhammer 40 000: Inquisitor - Martyr to utrzymana w gatunku hack & slash gra akcji z elementami RPG - jeśli mieliście przyjemność zagrania w wymienionego wyżej Van Helsinga, to poczujecie się jak w domu! Wcielamy się w postać tytułowego Inkwizytora - członka tajnej organizacji mającej za zadanie walkę z przeciwnikami idei i rewolucjonistami. Tym razem trafiamy do Sektora Caligari, który wypełniony jest mniejszymi lub większymi układami - te z kolei musimy badać i wyplewiać z nich zło.

Przy okazji ogłoszenia daty premiery pełnej wersji gry, deweloperzy udostępnili na swoim kanale nowy zwiastun z elementami rozgrywki, który w akcji prezentuje bossów. Możecie obejrzeć go poniżej:


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosDante41k   @   12:02, 16.03.2018
Gra w obecnej formie jest drętwa jak kij od szczotki. Pierwsze Diablo zapewnia lepszą rozrywkę. Kupiłem dawno temu w EA i żałowałem każdego wydanego pensa. Może po premierze coś się zmieni ale na razie jak dla mnie grywalność na poziomie zerowym. Już nie wspominając o tym, że przez chwile zastanawiałem się czy rzeczywiście kupiłem właściwą grę bo screeny i gameplay na steam swoje a gra swoje.
0 kudosIgI123   @   17:55, 16.03.2018
Oby nie powstał kolejny gniot w tym uniwersum, bo moje serce może tego nie wytrzymać...