Pierwszy gameplay z gry Warhammer 40k: Inquisitor - Martyr

Warhammer 40k: Inquisitor - Martyr to action RPG z widokiem izometrycznym, rozgrywające się w słynnym uniwersum.

@ 21.06.2016, 16:23
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Pierwszy gameplay z gry Warhammer 40k: Inquisitor - Martyr

Warhammer 40k: Inquisitor - Martyr to najnowsze przedsięwzięcie studia Neocore, odpowiedzialnego za całkiem udaną trylogię Van Helsing. Podobnie, jak w przypadku wymienionego projektu, także i tym razem mamy do czynienia z reprezentantem action RPG.

Głównego bohatera, członka Kosmicznych Marines, obserwujemy z wykorzystaniem kamery izometrycznej. Przemieszczamy pełne przeciwników pomieszczenia i, wykorzystując znaczny arsenał uzbrojenia, eliminujemy każdego, kto stanie nam na drodze. Pewnym urozmaiceniem zabawy jest mocno destrukcyjne środowisko. Prócz tego, że jesteśmy w stanie demolować niewielkie murki czy ściany, możemy niszczyć nawet potężne filary oraz inne elementy wystroju, zrzucając je na głowę przeciwników.

Jak na RPG przystało, Warhammer 40k: Inquisitor - Martyr pozwala rozwijać głównego bohatera, pozyskiwać dla niego nowe umiejętności i wzmacniać już posiadane. Duży nacisk położono też na wyposażenie, które pozyskujemy w ramach dropów od napotkanych oponentów.

Warhammer 40k: Inquisitor - Martyr zadebiutuje na rynku w bliżej nieokreślonym terminie 2017 roku. Platformy docelowe to komputery osobiste i konsole Xbox One oraz PlayStation 4.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosIgI123   @   21:31, 21.06.2016
Myślałem że to będzie RPG z krwi i kości, a nie klon Diablo. Strasznie powolny klon Diablo, trzeba zaznaczyć. WH40k zasługuje na coś lepszego.