Zapowiedziano grę akcji RPG od twórców The Incredible Adventures of Van Helsing - Warhammer 40 000: Inquisitor - Martyr

Studio NeocoreGames, znane przede wszystkim z trylogii The Incredible Adventures of Van Helsing, zapowiedziało nową grę w uniwersum Warhammera 40 000.

@ 16.07.2015, 20:52
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, ps4, xbox one

Zapowiedziano grę akcji RPG od twórców The Incredible Adventures of Van Helsing - Warhammer 40 000: Inquisitor - Martyr

Studio NeocoreGames, znane przede wszystkim z trylogii The Incredible Adventures of Van Helsing, zapowiedziało nową grę w uniwersum Warhammera 40 000. To Inquisitor - Martyr, reprezentant gatunku stanowiącego połączenie akcji i RPG-a.

O Warhammer 40 000: Inquisitor - Martyr mamy na chwilę obecną niewiele informacji. Oprócz ujawnienia miejsca akcji w doskonale znanym uniwersum, twórcy pokusili się o takie stwierdzenie, jak rewolucja w kierunku rozwoju akcji RPG.

Gracz przejmie kontrolę nad tytułowym Inkwizytorem, będącym członkiem jakiejś super-tajnej-i-Bóg-wie-co-jeszcze organizacji. Nie znamy ani zadań owego Inkwizytora, ani jego celów oraz zamiarów. Wiemy tylko tyle, że otrzymamy otwarty świat, mnóstwo questów, niezgorszą historię i tonę zabawy.

Premiera, platformy docelowe oraz cała reszta konkretów jest nieznana. Raczono wspomnieć o współpracy NeocoreGames z innym producentem - Game Workshop. Poniżej debiutancki zwiastun:


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosIgI123   @   01:22, 17.07.2015
RPG w uniwersum WH40k? Na to czekałem! Ciekawe czy będzie miało powiązanie z nadchodzącym filmem, też przedziwnym zbiegiem okoliczności o Inkwizytorze. Fajnie że GW tak chętnie zaczęło rozdawać licencje.
0 kudosKreTsky   @   15:04, 17.07.2015
Ciekawe jak to bedzie wygladac w praktyce. Van Helsing nie jest w moim klimacie i mam nadzieje, ze to nie bedzie wygladalo tak samo.