For Honor - serwery dedykowane na konsolach od dzisiaj

Nie ujawniono jeszcze godziny aktualizacji gry.

@ 06.03.2018, 10:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

For Honor - serwery dedykowane na konsolach od dzisiaj

Jednym z największych problemów For Honor jest brak serwerów dedykowanych. Niedawno trafiły one do posiadaczy komputerów osobistych, a od dzisiaj korzystać będą z nich właściciele konsol Xbox One i PlayStation 4.

Dedykowane serwery dla For Honor zapowiedziano na początku bieżącego roku. Są one tak ważne albowiem dzięki nim rozgrywki są bardziej stabilne, a w rezultacie przyjemniejsze. Ping nie jest bowiem zależny od połączenia sieciowego gracza pełniącego rolę hosta. Gospodarzem jest dedykowana maszyna.

Nowa infrastruktura sieciowa For Honor na konsolach wdrożona zostanie 6 marca bieżącego roku. Na chwilę obecną nie wiemy niestety kiedy zostanie przeprowadzona aktualizacja, pewne jest natomiast, że przez kilka godzin zabawa może być utrudniona albo wręcz niemożliwa.

Kończąc przypomnę, że For Honor dostępne jest obecnie na PC, PS4 oraz Xboksach One.


Sprawdź także:
For Honor

For Honor

Premiera: 14 lutego 2017
PC, PS4, XBOX ONE

For Honor to opracowywana przez Ubisoft Montreal drużynowa, multiplayerowa gra akcji, w której dzielni wojownicy pojedynkują się z wykorzystaniem broni białej. Grę pierws...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?