[Aktualizacja] Kingdom Come: Deliverance - zapraszamy do konkursu!

Do wygrania Kingdom Come: Deliverance, a także gadżety.

@ 12.03.2018, 12:52
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

[Aktualizacja] Kingdom Come: Deliverance - zapraszamy do konkursu!

Wraz z firmą CDP przygotowaliśmy dla Was kolejny konkurs, tym razem związany z grą Kingdom Come: Deliverance. Do wygrania są cenne nagrody, a zatem musicie się wykazać.

Zabawa trwać będzie od dziś, czyli 23 lutego, do 2 marca bieżącego roku. W tym czasem Waszym zadaniem jest przygotowanie jakiejkolwiek pracy związanej ze średniowieczem i nadesłanie jej na adres konkursy[małpa]miastogier.pl z dopiskiem "Konkurs Kingdom Come: Deliverance".

Czym może być owa praca? Wszystkim! Zdjęciem, rysunkiem, czymś zbudowanym z klocków... Przygotujcie cokolwiek wpadnie Wam do głowy.

Zwycięzców wybierzemy do 11 marca na podstawie nadesłanych do 2 marca prac. Termin przysyłania kreacji mija o godzinie 23:59 (zdecyduje moment utworzenia maila na naszym serwerze). Wszystkie prace, które przyjdą po nim, nie będą brane pod uwagę.

Jeśli chodzi o nagrody, przewidzieliśmy następujące:

  • 1. miejsce - gra Kingdom Come: Deliverance na PS4 lub PC;
  • 2. miejsce - kolekcjonerska figurka Henry'ego;
  • 3. miejsce - kolekcjonerska moneta z brązu oraz zestaw kostek do gry.

Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!

Lista zwycięzców:
  1. miejsce - Adam C. (prosimy o informację na maila konkursowego jaką wersję gry mamy wysłać)
  2. miejsce - Michał K.
  3. miejsce - Edyta P.
Zwycięzcy, jak mają ochotę, mogą opublikować swoje prace w komentarzach.


Sprawdź także:
Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

Premiera: 13 lutego 2018
PC, PS4, XBOX ONE

Kingdom Come: Deliverance to produkcja z gatunku cRPG, której akcja toczy się w średniowiecznej Europie i została osadzona w otwartym świecie. Za grę odpowiedzialne jest ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosurban1212   @   17:14, 23.02.2018
To trzymam kciuki za Ciebie! Uśmiech
0 kudosshuwar   @   07:30, 03.03.2018
No i jak? Kto wziął udział? Przyznać się!
0 kudosshuwar   @   21:34, 03.03.2018
Cytat: urban1212
Pewnie tylko Ty Dumny
Wiesz Urban... wtedy nagroda pewniejsza... ale emocje słabe Dumny
1 kudosshuwar   @   21:41, 12.03.2018
O jej... cóż za miła niespodzianka. Dziś jestem wykończony i fizycznie i psychicznie, a tu taka fajna wiadomość. Dziękuję szanownemu Jury za wspaniałą nagrodę. A co ... podzielę się moją pracą.


W załączniku praca konkursowa. Jest nim zapowiedź darmowego dodatku do gry, tj. zbroi polskiego rycerza Stanisława Ciołka herbu Ciołek (ur. w Żelechowie, zm. 1356 we Włodzimierzu Wołyńskim). Jego historia poniekąd łączy się z historią Czech, o czym poniżej:

" (...) W 1356 w Pradze Kazimierz Wielki wyprawił swoje zaręczyny z miejscową mieszczanką, Krystyną Rokiczanką. Z okazji uroczystości odbywały się pojedynki rycerzy króla polskiego Kazimierza i czeskiego – Karola I.

W walkach brał udział także Stanisław Ciołek. Podczas pojedynku spowodował śmierć jednego z czeskich rycerzy, ściskając go zbyt mocno. Dzięki wygranej Ciołek zyskał duże zaufanie króla.
"

Ponadto:

" (...) Stanisław Ciołek mistrzowsko władał mieczem. Według jego bratanka wywijał nim jakby to była wstążka, a nie broń. Przekazywano, że cięciwę kuszy napinał rękami, podczas gdy strzelcy używali skomplikowanych przekładni.

Gdy w Krakowie ludwisarze odlali dzwon okazało się, że jest zbyt ciężki i podnieść go mogło 40 mężczyzn. Tymczasem Ciołek podniósł dzwon sam i zaniósł do wrót kościoła
"

Chciałbym również nadmienić, że model prezentujący zbroję Stanisława Ciołka ma również na imię Stanisław i jest mojego autorstwa - zarówno model jak i zbroja ;-)

Źródło, Wiki: https://tinyurl.com/yd7kf3p4
Dodaj Odpowiedź