Far Cry 3: Classic Edition w wersji na PlayStation 4 z trailerem

Pamiętacie trzecie wcielenie Far Cry od Ubisoftu? Jeżeli nie, to Vaas Wam to przypomni.

@ 02.02.2018, 16:25
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Far Cry 3: Classic Edition w wersji na PlayStation 4 z trailerem

Ubisoft zdecydował się zaskoczyć wszystkich i zapowiedział edycję definitywną gry Far Cry 3 na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Masa dodatków, odświeżona grafika i premiera już 27 marca.

Jeśli chcecie jak najszybciej wejść w posiadanie Far Cry 3 Classic Edition na wspomnianych dwóch platformach, musicie zdecydować się na zakup przepustki sezonowej dla Far Cry 5 lub wersji zawierającej ową przepustkę. Jeżeli tak uczynicie, otrzymacie także Far Cry 3 Classic Edition.

Tak wygląda sytuacja w przypadku konsol Xbox One i PlayStation 4. Nieco inaczej jest na blaszakach. Gracze, którzy zdecydują się na zakup przepustki sezonowej dla Far Cry 5 albo Far Cry 5 Gold Edition otrzymają po prostu za darmo pełną wersję oryginalnego Far Cry 3.

Jeżeli nie interesuje Was Far Cry 5, a chcielibyście zagrać w Far Cry 3 Classic Edition, będziecie mogli to zrobić kupując samodzielne wydanie przedsięwzięcia. Trafi ono do sklepów miesiąc po debiucie najnowszej edycji serii. Szczegółów niestety brak.

Co będzie zawierała przepustka do piątej części? Następujące elementy:

  • Hours of Darkness - przenosimy się do czasów wojny wietnamskiej i walczymy z partyzanckimi siłami Wietkongu.
  • Dead Living Zombies - mierzymy się z hordami zombie, w licznych scenariuszach, wprost z filmów klasy B.
  • Lost on Mars - opuszczamy Ziemię i mierzymy się z marsjańskimi pajęczakami.
  • Far Cry® 3 Classic Edition.

Premiera najnowszej odsłony serii już 27 marca na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach.


Sprawdź także:
Far Cry 3

Far Cry 3

Premiera: 29 listopada 2012
PC, PS3, XBOX 360

Far Cry 3 to trzecia część przełomowej serii pierwszoosobowych shooterów, którego pierwsza część stanowiła niezwykle udany debiut studia Crytek. Kolejne dwie edycje, w ty...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosguy_fawkes   @   22:39, 03.02.2018
FC3 faktyczną wartość dodaną stanowi tylko dla posiadaczy PS4. Na XO jest dostępna we wstecznej kompatybilności wersji na X360, zaś na PC ten tytuł był chyba nawet rozdawany za darmo. Też wolałbym remaster dwójki, ale ta część była już dużo bardziej oddalona klimatem.
0 kudosLucas-AT   @   00:05, 04.02.2018
Cytat: guy_fawkes
FC3 faktyczną wartość dodaną stanowi tylko dla posiadaczy PS4. Na XO jest dostępna we wstecznej kompatybilności wersji na X360.

Far Cry 3 na past-genach mocno już odstawał graficznie, dlatego na miejscu każdego kto ma X1 i tak bym zainwestował w remaster. Sam czekałem na lepszy moment by zagrać i w końcu się doczekałem.
0 kudosmrPack   @   09:09, 04.02.2018
Tak się zastanawiałem czy FC3 doczeka się wersji odświeżonej na obecną generację. Ja tam się cieszę i za odpowiednią cenę pewnie się skuszę na zakup.
0 kudosguy_fawkes   @   09:57, 04.02.2018
@Lucas: Widziałem materiały - chyba jednak wciąż lepiej, niż Watch Dogs. Zresztą, jakakolwiek wersja to zawsze lepiej, niż jej brak.
0 kudosTheCerbis   @   09:58, 04.02.2018
Cytat: Lucas-AT
Cytat: guy_fawkes
FC3 faktyczną wartość dodaną stanowi tylko dla posiadaczy PS4. Na XO jest dostępna we wstecznej kompatybilności wersji na X360.

Far Cry 3 na past-genach mocno już odstawał graficznie, dlatego na miejscu każdego kto ma X1 i tak bym zainwestował w remaster. Sam czekałem na lepszy moment by zagrać i w końcu się doczekałem.
Nie przypominam sobie... Na PC bardzo ładnie wyglądał. :>
0 kudosLucas-AT   @   11:36, 04.02.2018
guy_fawkes - mam Far Cry'a 3 na PS3 z Plusa i niestety dla mnie gra była niegrywalna. Szkoda było sobie psuć przyjemność. Esencją pierwszego Far Cry'a czy Crysisa było dla mnie piękno tropików, a na past-genach już tego zabrakło i nawet podbicie rozdziałkoi przez Xbox One X raczej nie pomoże, bo gra jest wyprana z detali. Oczywiście zgadzam się, że jakakolwiek wersja jest lepsza niż brak.

TheCerbis - piszac pastgeny wiadomo, że chodzi o PS3 i X360. Na PC od poczatku gra była bardzo ładna.
0 kudosMaterdea   @   11:48, 04.02.2018
A tam, przesadzacie. Ja jeszcze niedawno śmigałem sobie i zdobywałem wieże we wstecznej kompatybilności na Xbox One. Cool
0 kudosguy_fawkes   @   12:25, 04.02.2018
@Lucas: To samo było z Far Cry: Instincts na oryginalnego Xboksa. Z oczywistych przyczyn technicznych nie dało się zrobić takiej oprawy, co na PC i gra została mocno przemodelowana, przez co moim zdaniem zyskała na grywalności, a wciąż oferowała dość otwartą ścieżkę do celu i ładną oprawę. I to wiem z własnych doświadczeń.
0 kudosdabi132   @   12:57, 04.02.2018
Jak dla mnie ta edycja jest zbędna. Dwójka była by bardziej pożądana przez graczy. Może i ją przygotuje Ubi.
0 kudosLucas-AT   @   12:59, 04.02.2018
Far Cry: Instincts pod wieloma względami było inną grą i dlatego było warto w nią zagrać. Far Cry 3 natomiast to kropka w kropkę to samo na konsolach i PC. Pod koniec 2012 roku różnica między platformami była duża, i jak już wspomniałem, Far Cry to dla mnie typ gry, w którą chcę grać w wysokich detalach, bo podziwianie piękna tropików buduje doświadczenie i klimat. Nie w każdej grze to jest dla mnie ważne, to już zależy - purystą graficznym nigdy nie byłem.

PS3 ciągle mam, Far Cry 3 mogę pobrać w każdej chwili z Plusa, ale na widok ubogiej roślinności i paskudnuch tekstur zrezygnowałem z grania.
Dodaj Odpowiedź