Far Cry 3 na PC za darmo w sklepie Ubisoftu

Firma Ubisoft postanowiła oddać graczom za darmo Far Cry 3 na PC. Pamiętajcie tylko, że oferta jest ograniczona czasowo i musicie się spieszyć, by z niej skorzystać.

@ 07.09.2021, 20:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Far Cry 3 na PC za darmo w sklepie Ubisoftu

Gracze uwielbiają darmowe gry, prawda? Powinna Was więc ucieszyć informacja o tym, że Ubisoft postanowił za darmo oddać wszystkim zainteresowanym Far Cry 3. Zgarniecie je bez żadnych dodatkowych opłat za sprawą sklepu Ubisoft Store, bo gdzie inaczej.

Trzecia odsłona popularnego cyklu Far Cry dostępna jest za darmo do 11 września, a po tym czasie będziecie musieli grę oczywiście nabyć. Jeśli nie jesteście zainteresowani wariantem standardowym - tylko on jest darmowy - możecie kupić wydanie deluxe na PC. W jego skład wchodzi Far Cry: Blood Dragon, a cenę ustalono na około 120 zł.

Far Cry 3 uważane jest za jedną z najlepszych odsłon serii, a w związku z tym zdecydowanie warto wejść w jego posiadanie. Szczególnie, że już w przyszłym miesiącu w sklepach pojawi się Far Cry 6. Jego premierę zaplanowano na 8 października, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.

Jeśli planujecie zakup Far Cry 6 na PC, zapoznajcie się z ujawnionymi niedawno wymaganiami sprzętowymi.


Sprawdź także:
Far Cry 3

Far Cry 3

Premiera: 29 listopada 2012
PC, PS3, XBOX 360

Far Cry 3 to trzecia część przełomowej serii pierwszoosobowych shooterów, którego pierwsza część stanowiła niezwykle udany debiut studia Crytek. Kolejne dwie edycje, w ty...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?