Premiera Halo 6 w 2018 roku?

Wygląda na to, że raczej nie.

@ 09.01.2018, 09:21
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one

Premiera Halo 6 w 2018 roku?

Kolejne odsłony głównej serii Halo pojawiały się na rynku w trzyletnich interwałach. Odstępstwem od tej reguły była pięcioletnia przerwa pomiędzy Halo 3 oraz Halo 4. Wszystkie pozostałe części otrzymywaliśmy jak w zegarku. Czy zatem możemy spodziewać się Halo 6 jeszcze w tym roku?

Z kalkulacji wynika, że jak najbardziej tak. Z wypowiedzi przedstawicieli studia 343 Industries natomiast niekoniecznie.

"Witajcie. Prawdę mówiąc, nie jestem pewny czy to jest powrót dla nas, albo dla Was, ale nie niech będzie. 2018 przybył, a z nim obietnica dobrej zabawy oraz przygód. Nie, nie TYCH przygód, ale wielu innych tak czy inaczej - niektóre mogą Was zaskoczyć bardziej od innych".

Najistotniejsze we wpisie jest podkreślenie, że nie chodzi o "te przygody", co mogłoby wskazywać na to, że deweloperzy nie mają na myśli Master Chiefa oraz cyklu Halo.

Pozostaje mieć nadzieję, że niebawem wszystko się wyklaruje i poznamy jakiekolwiek szczegóły na temat kolejnego Halo. Być może nadejdzie ono w 2019 roku.


Sprawdź także:
Halo 3

Halo 3

Premiera: 25 września 2007
XBOX 360

Halo 3 to kolejna część jednej z najlepszych i najsłynniejszych strzelanek w historii wirtualnej rozrywki. Program opracowany został przez firmę Bungie i dedykowany jest ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?