Patch do polskiej wersji Heroes of Annihilated Empires już dostępny.

Firma Techland informuje, że jest już dostępny patch do polskiej wersji Heroes of Annihilated Empires, gry będącej połączeniem RTS i RPG.

@ 19.12.2006, 00:34
Tomasz "kowalcook" Kowalski
pc, press info

Patch do polskiej wersji Heroes of Annihilated Empires już dostępny.

Firma Techland informuje, że jest już dostępny patch do polskiej wersji Heroes of Annihilated Empires, gry będącej połączeniem RTS i RPG. Patch ma wielkość około 60 MB.

Patch 1.0 do Heroes of Annihilated Empires prócz licznych korekt oferuje także dwie nowe mapy do rozgrywki w trybie skirmish. Dodana została także możliwość zapisu sesji gry wieloosobowej. Z ważniejszych rzeczy poprawione zostały m.in. sztuczna inteligencja wrogów oraz balans pomiędzy wszystkimi rasami i jednostkami.


Wszystkie zmiany oferowane przez patch można znaleźć w zawartym w patchu pliku readme_POL.txt.

Heroes of Annihilated Empires to nie tylko tajemnicza fabuła, która przeplata ze sobą magiczny świat i naszą rzeczywistość oraz odkrywa nieznaną dotąd historię świata. To także dopracowany tryb szybkich rozgrywek zarówno w single- jak i multiplayerze. Wystarczy wybrać bohatera, liczbę przeciwników i rozpocząć na jednej z wielu map zabawę. Co ciekawe, dopiero po rozpoczęciu rozgrywki gracz może zadecydować czy chce inwestowiać w rozwój miasta swojej rasy czy też na wcielenie się w bohatera i najmowanie żołnierzy do walki spośród 12 ras neutralnych.


Path możecie pobrać tutaj

Sprawdź także:
Heroes of Annihilated Empires

Heroes of Annihilated Empires

Premiera: 06 października 2006
PC

Gracz ma okazję poprowadzić jedną z aż 12 stron konfliktu przez zapierające dech w piersiach, antyczne wydarzenia. Do dyspozycji strategów oddano 150 rodzajów budynków i ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?