Patch do polskiej wersji Heroes of Annihilated Empires już dostępny.

Firma Techland informuje, że jest już dostępny patch do polskiej wersji Heroes of Annihilated Empires, gry będącej połączeniem RTS i RPG.

@ 19.12.2006, 00:34
Tomasz "kowalcook" Kowalski
pc, press info


Firma Techland informuje, że jest już dostępny patch do polskiej wersji Heroes of Annihilated Empires, gry będącej połączeniem RTS i RPG. Patch ma wielkość około 60 MB.

Patch 1.0 do Heroes of Annihilated Empires prócz licznych korekt oferuje także dwie nowe mapy do rozgrywki w trybie skirmish. Dodana została także możliwość zapisu sesji gry wieloosobowej. Z ważniejszych rzeczy poprawione zostały m.in. sztuczna inteligencja wrogów oraz balans pomiędzy wszystkimi rasami i jednostkami.


Wszystkie zmiany oferowane przez patch można znaleźć w zawartym w patchu pliku readme_POL.txt.

Heroes of Annihilated Empires to nie tylko tajemnicza fabuła, która przeplata ze sobą magiczny świat i naszą rzeczywistość oraz odkrywa nieznaną dotąd historię świata. To także dopracowany tryb szybkich rozgrywek zarówno w single- jak i multiplayerze. Wystarczy wybrać bohatera, liczbę przeciwników i rozpocząć na jednej z wielu map zabawę. Co ciekawe, dopiero po rozpoczęciu rozgrywki gracz może zadecydować czy chce inwestowiać w rozwój miasta swojej rasy czy też na wcielenie się w bohatera i najmowanie żołnierzy do walki spośród 12 ras neutralnych.


Path możecie pobrać tutaj

Sprawdź także:

Heroes of Annihilated Empires

Premiera: 06 października 2006
PC

Gracz ma okazję poprowadzić jedną z aż 12 stron konfliktu przez zapierające dech w piersiach, antyczne wydarzenia. Do dyspozycji strategów oddano 150 rodzajów budynków i ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?