Heroes of Annihilated Empires w Steam

Gra Heroes of Annihilated Empires jest jak narazie dostępna jedynie na rynku europejskim, a już za kilka dni pojawi się także w Polsce.

@ 10.11.2006, 12:21
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Heroes of Annihilated Empires w Steam

Gra Heroes of Annihilated Empires jest jak narazie dostępna jedynie na rynku europejskim, a już za kilka dni pojawi się także w Polsce. Producent programu - GSC Game World, pragnie poszerzyć dostępność gry poprzez podpisanie umowy z korporacją Valve, na mocy której Heroes of Annihilated Empires będą mogli pobrać wszyscy posiadacze klienta systemu Steam.

Internetowa edycja gry pojawi się 22 listopada 2006 roku, czyli zaledwie kilka dni po amerykańskiej premierze. GSC Game World jest bardzo zadowolone ze współpracy z Valve i pragnie nadal ją kontynuować. Być może w systemie Steam już wkrótce zobaczymy grę S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, której premiera była wielokrotnie przesuwana.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?