Kolejna część Heroes of Anihilated Empires - wstępne informacje

Pierwsze informacje o drugiej części Heroes of Annihilated Empires. Dopiero co miała miejsce premiera pierwszej części Heroes of Annihilated Empires, a twórcy już zdradzają plany na przyszłość serii.

@ 10.12.2006, 14:56
Tomasz "kowalcook" Kowalski
pc, press info

Kolejna część Heroes of Anihilated Empires - wstępne informacje

Pierwsze informacje o drugiej części Heroes of Annihilated Empires.
Dopiero co miała miejsce premiera pierwszej części Heroes of Annihilated Empires, a twórcy już zdradzają plany na przyszłość serii.

Jak potwierdzili sami twórcy, cała seria ma składać się z trzech części. Fabuła drugiej z nich będzie zdecydowanie różnić się od "jedynki". Wreszcie pojawią się czołgi, samoloty i helikoptery, a główne wydarzenia będą oparte na walce pomiędzy magią a techniką. Trzecią z nich ma być MMoRPG, w którym gracz sam wybierze czy chce stanąć po stronie sojuszników Aquadoru czy sił zwanych Ładem.

"Pierwsza rzecz jaka nam przyszła do głowy to wskazówki jakie damy graczom co do rozwoju gry w dalszych częściach trylogii. Uważni gracze mogą spotkać przewijające się w kampanii pozostałości maszyn wojskowych takich jak samoloty czy czołgi." - mówi Oleg Yavorsky, jeden z pracowników firmy GSC Game World - "Druga część odkryje większość intryg, wokół których opiera się cała trylogia.". Jeżeli chodzi o nowe grywalne rasy, to niektórzy gracze domyślili się, że jedną z nowych ras dostępnych w drugiej części będzie rasa Sol. "Mogę wam zdradzić, że jedną z ras mogliście już spotkać w pierwszej części gry. Rasa Sol, umiejętnie posługująca się magią żaru, miała już swoich “przedstawicieli” w pierwszym rodziale." - potwierdza Oleg Yavorsky. Reszta trzymana jest w głębokiej tajemnicy.

Heroes of Annihilated Empires został wydany w Polsce przez firmę Techland w ekskluzywej edycji w cenie 89,90 złotych. Więcej informacji o grze można znaleźć na jej oficjalnej stronie - www.hoae.strefarpg.pl.

Sprawdź także:
Heroes of Annihilated Empires

Heroes of Annihilated Empires

Premiera: 06 października 2006
PC

Gracz ma okazję poprowadzić jedną z aż 12 stron konfliktu przez zapierające dech w piersiach, antyczne wydarzenia. Do dyspozycji strategów oddano 150 rodzajów budynków i ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?