Heroes of Annihilated Empires (PC)

ObserwujMam (53)Gram (37)Ukończone (13)Kupię (11)

Heroes of Annihilated Empires (PC) - recenzja gry


@ 29.11.2006, 00:00
Tomasz "kowalcook" Kowalski

I stało się! Jedna z nielicznych gier, które już od momentu zapowiedzi szalenie mnie intrygowała, w końcu wylądowała na moim biurku. Niewiele się zastanawiając, włożyłem płytę do napędu i rozpocząłem proces instalacji.

I stało się! Jedna z nielicznych gier, które już od momentu zapowiedzi szalenie mnie intrygowała, w końcu wylądowała na moim biurku. Niewiele się zastanawiając, włożyłem płytę do napędu i rozpocząłem proces instalacji. Gdy wszystko wgrało się pomyślnie, odpaliłem w końcu grę na którą czekałem od kilku miesięcy. Już na wstępie GSC pokazało naprawdę niezłą klasę. Intro które ujrzałem rozpaliło moją ciekawość do czerwoności. Wprowadzenie było mistrzowsko wykonane, oglądając to czułem się jakbym oglądał jakąś wyciętą scenę z trylogii Władcy Pierścieni. Fabuła gry jednakże idzie w zupełnie innym kierunku, opierając się na 5 novelach znanego i uznanego pisarza fanfasy Iiyi Novaka, intrygując na każdym kolejnym kroku.

Heroes of Anihilated Empires to gra, która łączy ze sobą elementy strategii czasu rzeczywistego z elementami gry RPG, w której to rozbudowujemy swoją postać, mając do dyspozycji szereg elementów które to jak dotąd klasyfikowane były tylko jako gatunek RPG.

Heroes of Annihilated Empires (PC)

Do dyspozycji gracz ma kampanię w której głównym bohaterem jest młody i bardzo arogancki elf o nazwie Elhant, który jednak odznacza się wielkim męstwem i troską o swój lud. Wypełniając kolejne zadania i misje kampanii, Elhant będzie zdobywać nowe doświadczenia i umiejętności, jak również wykonując zadania poboczne, oraz odkrywając mapę, zdobywać będzie niezbędny ekwipunek, ponad 150 magicznych przedmiotów, oraz zaklęcia. Trzeba przyznać iż firma GSC Game World, dołożyła wiele starań aby czary prezentowały się naprawdę efektownie. Do dyspozycji dostaniemy ponad 50 kart zaklęć zarówno defensywnych jak i ofensywnych, które z pewnością dodadzą kolorytu samej grze.

Heroes of Annihilated Empires (PC)

Gracz będzie miał osobisty wpływ na to w jakim kierunku jego postać będzie się rozwijać. I tak na przykład gracze nastawieni na grę ofensywną będą mogli rozwijać swoją postać pod kątem umiejętności przydatnych w walce takich jak: siła ataku, skuteczność ataku, tempo ataku, oraz doskonalić się pod kontem defensywnym udoskonalając obronę przed każdą z czterech rodzajów ataków takich jak: sieczne, kłute, obuchowe i magiczne. Dodatkowo będziemy mieć możliwość udoskonalania takich elementów umiejętności jak regeneracja zdrowia, ilość punktów zdrowia, regeneracja many, ilość many, szybkość ruchu, zasięg wzroki i wiele innych niezbędnych umiejętności. Dodatkowym elementem jest możliwość korzystania z wszelkiego rodzaju magicznych mikstur, które w miarę rozwoju postaci będą oferować coraz to nowe możliwości. Mikstury będziemy zdobywać w walce pokonując wszelkiego rodzaju przeciwników, oraz zaopatrując się w sklepach alchemika, gdzie za odpowiednią ilość złotych monet zaopatrzymy się w niezbędne medykamenty.


Screeny z Heroes of Annihilated Empires (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?