Bohaterowie zniszczonych imperiów już w sklepach

Producent i dystrybutor gry, firma Techland z dumą informuje, że unikalne zderzenie RPG i RTS - Heroes of Annihilated Empires trafił do sklepów.

@ 17.11.2006, 11:20
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, press info

Bohaterowie zniszczonych imperiów już w sklepach

Producent i dystrybutor gry, firma Techland z dumą informuje, że unikalne zderzenie RPG i RTS - Heroes of Annihilated Empires trafił do sklepów. Od dziś można go kupić w każdym większym punkcie sprzedaży w cenie 89.90 złotych.

Heroes of Annihilated Empires to nie tylko tajemnicza fabuła, która przeplata ze sobą Aquador i naszą rzeczywistość oraz odkrywa nieznaną dotąd historię świata. To także dopracowany tryb szybkich rozgrywek zarówno w single- jak i multiplayerze. Wystarczy wybrać bohatera, liczbę przeciwników i rozpocząć na jednej z wielu map zabawę. Co ciekawe, dopiero po rozpoczęciu rozgrywki gracz może zadecydować czy chce inwestowiać w rozwój miasta swojej rasy czy też na wcielenie się w bohatera i najmowanie żołnierzy do walki spośród 12 ras neutralnych.

Sprawdź także:
Heroes of Annihilated Empires

Heroes of Annihilated Empires

Premiera: 06 października 2006
PC

Gracz ma okazję poprowadzić jedną z aż 12 stron konfliktu przez zapierające dech w piersiach, antyczne wydarzenia. Do dyspozycji strategów oddano 150 rodzajów budynków i ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?