Jak powstał Goblin z gry Styx: Shards of Darkness?

Twórcy gry Styx: Shards of Darkness przygotowali materiał wideo dotyczący głównego bohatera.

@ 21.02.2017, 17:51
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

W sieci pojawił się najnowszy materiał dotyczący gry Styx: Shards of Darkness, zmierzającej na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste.

Francuskie studio Cyanide wreszcie przerwało ciszę wokół swojego nowego projektu, a w internecie pojawił się nowy film. Dotyczy on akurat głównego bohatera, goblina, w którego wcielamy się podczas rozgrywki. Powinniście doskonale pamiętać go z pierwszej odsłony cyklu. Teraz twórcy opowiadają więcej o tym "oryginalnym" protagoniście.

Goblin to typowy zabójca, potrafiący zmieścić się w każdej luce i szparze, celem wyczekania na odpowiedni moment, aby zaatakować przeciwnika. Interesującym jest na pewno to, że bohater będzie często dyskutował z samym graczem, tłumaczył mu coś, pomagał, wyjaśniał sytuację na ekranie czy wyśmiewał jego porażki.

Styx: Shards of Darkness to kolejna opowieść o Goblinie od niewielkiego studia Cyanide. Gra ma trafić na rynek dokładnie 14 marca.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?