Games with Gold na luty 2017 roku. Z Project CARS na czele

Pakiet gier dla posiadaczy abonamentu Gold na luty wygląda interesująco.

@ 24.01.2017, 17:32
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
xbox 360, xbox one

Games with Gold na luty 2017 roku. Z Project CARS na czele

Firma Microsoft ujawniła listę gier w ramach pakietu Games with Gold, przeznaczonego dla osób opłacających subskrypcję Xbox Live Gold na konsolach Xbox One i Xbox 360.

Mowa tu o:

  • Lovers in a Dangerous Spacetime - gra dostępna pomiędzy 1-28 lutego na konsoli Xbox One
  • Project Cars Digital Edition – gra dostępna pomiędzy 16 lutego-15 marca na konsoli Xbox One
  • Monkey Island 2: SE – gra dostępna pomiędzy 1-15 lutego na konsoli Xbox 360 (gra dostępna we wstecznej kompatybilności na Xbox One)
  • Star Wars: The Force Unleashed – gra dostępna pomiędzy 16-28 lutego na konsoli Xbox 360 (gra dostępna we wstecznej kompatybilności na Xbox One)
Games with Gold to specjalna usługa, w ramach której wszyscy abonenci Xbox Live Gold na konsoli Xbox 360  oraz Xbox One otrzymują miesięcznie po dwie darmowe gry. Nowe pozycje pojawiają się zawsze 1 i 16 dnia danego miesiąca i są dostępne do nabycia tylko przez określony czas. Wszystkie pobrane tytuły na Xboksa 360 zostają z nami na stałe - nawet gdy przestaniemy opłacać abonament. W przypadku konsoli Xbox One, gry są dostępne w trakcie opłacania Xbox Live Gold. Dzięki wstecznej kompatybilności tytuły z X360 uruchomimy na XONE!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?