Pierwsze i drugie Star Wars: The Force Unleashed dostępne we wstecznej kompatybilności Xboksa One

Moc została uwolniona także na konsoli Xbox One - działa z wykorzystaniem wstecznej kompatybilności.

@ 05.05.2016, 12:34
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
xbox 360, xbox one

Microsoft zaktualizował listę gier we wstecznej kompatybilności Xboksa One. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, do zestawienia dołączyły dwa kolejne projekty: pierwsza i druga odsłona serii Star Wars: The Force Unleashed.

Oba tytuły pierwotnie trafiły do posiadaczy konsol poprzedniej generacji, a w związku z tym PS3 oraz X360, a także właścicieli blaszaków. Teraz zagrać mogą w nie również osoby dysponujące najnowszą platformą Microsoftu. Podobnie, jak w przypadku innych gier, działają wersje cyfrowe, zaciągnięte z Xbox Store, jak i pudełkowe.

Jakby tego było mało, bez problemu zagracie również we wszystkie dodatki przeznaczone dla obu tytułów. W chwili obecnej, ze względu na wczorajszy Dzień Gwiezdnych Wojen, są one na wyprzedaży.


Sprawdź także:

Star Wars: The Force Unleashed

Premiera: 19 września 2008
PS2, PS3, XBOX 360, PSP, WII, DS, MOB

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce… Po zdobyciu władzy przez Imperium i zakończeniu Wielkiej Czystki Jedi, Darth Vader dostaje od swego mistrza Dartha Sidiou...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):