Pierwsze i drugie Star Wars: The Force Unleashed dostępne we wstecznej kompatybilności Xboksa One

Moc została uwolniona także na konsoli Xbox One - działa z wykorzystaniem wstecznej kompatybilności.

@ 05.05.2016, 12:34
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
xbox 360, xbox one

Pierwsze i drugie Star Wars: The Force Unleashed dostępne we wstecznej kompatybilności Xboksa One

Microsoft zaktualizował listę gier we wstecznej kompatybilności Xboksa One. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, do zestawienia dołączyły dwa kolejne projekty: pierwsza i druga odsłona serii Star Wars: The Force Unleashed.

Oba tytuły pierwotnie trafiły do posiadaczy konsol poprzedniej generacji, a w związku z tym PS3 oraz X360, a także właścicieli blaszaków. Teraz zagrać mogą w nie również osoby dysponujące najnowszą platformą Microsoftu. Podobnie, jak w przypadku innych gier, działają wersje cyfrowe, zaciągnięte z Xbox Store, jak i pudełkowe.

Jakby tego było mało, bez problemu zagracie również we wszystkie dodatki przeznaczone dla obu tytułów. W chwili obecnej, ze względu na wczorajszy Dzień Gwiezdnych Wojen, są one na wyprzedaży.


Sprawdź także:
Star Wars: The Force Unleashed

Star Wars: The Force Unleashed

Premiera: 19 września 2008
PS2, PS3, XBOX 360, PSP, WII, DS, MOB

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce… Po zdobyciu władzy przez Imperium i zakończeniu Wielkiej Czystki Jedi, Darth Vader dostaje od swego mistrza Dartha Sidiou...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):