Beyond Good & Evil 2: Odyssey będzie tytułem czasowo ekskluzywnym dla Nintendo Switch?

Pojawiają się świeże plotki na temat Beyond Good & Evil 2: Odyssey.

@ 03.01.2017, 16:14
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
inne, switch

Beyond Good & Evil 2: Odyssey będzie tytułem czasowo ekskluzywnym dla Nintendo Switch?

Dosłownie kilka chwil temu dziennikarka Laura Kate Dale, która swego czasu pracowała dla portali takich jak Kotaku, Polygon, czy magazynu The Guardian, ujawniła na swoim Twitterze garść wieści na temat kontynuacji Beyond Good & Evil.

Pierwszą z nich jest podtytuł, który miałby brzmieć "Odyssey", w efekcie czego na sklepowych półkach szukalibyśmy Beyond Good & Evil 2: Odyssey. Bardziej niepokojące jest kolejne doniesienie od wspomnianej dziennikarki, wedle którego gra przez pierwszy rok od premiery miałaby być tytułem czasowo ekskluzywnym dla konsoli Nintendo Switch. Następnie zaś, po 12 miesiącach, zadebiutowałyby spóźnione porty na PC, PlayStation 4 i Xboksa One - podobno jednak wyłącznie w dystrybucji cyfrowej.

Laura Kate Dale dodaje także, że niedługo powinniśmy zobaczyć teaser gry, a dokładniej 12 stycznia.

Kobieta już wcześniej publikowała informacje związane z Nintendo Switch - m.in. podała nazwę konsoli i datę jej ujawnienia jeszcze przed oficjalnym potwierdzeniem ze strony Nintendo. Zdaje się więc być wiarygodnym źródłem. Plotki o ekskluzywności gry na nowej konsoli Nintendo pojawiały się zresztą jeszcze w zeszłym roku.


Sprawdź także:
Beyond Good & Evil

Beyond Good & Evil

Premiera: 03 grudnia 2003
PC

Po świetnych czasach Raymana przyszła czas na kolejną wspaniałą produkcję. Beyond Good & Evil to zręcznościowa gra akcji, stworzona przez tego samego człowieka który odpo...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?