Grafika zajawiająca Beyond Good and Evil 2?

Michel Ancel, twórca Beyond Good and Evil, wrzucił intrygujący obrazek, prawdopodobnie zajawiający drugą odsłonę serii.

@ 27.09.2016, 18:15
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Grafika zajawiająca Beyond Good and Evil 2?

Beyond Good and Evil 2 plotkuje się już od dłuższego czasu. Mimo że wszyscy zakładają, iż projekt powstaje, wciąż nie mamy potwierdzenia, że rzeczywiście tak jest. Michel Ancel, projektant serii, subtelnie na to jednak wskazuje.

Deweloper opublikował na Instagramie ciekawą grafikę koncepcyjną, z podpisem "Gdzieś w systemie 4... - Dziękuję Ubisoftowi za otrzymaną szansę". Na grafice widzimy natomiast dość jednoznaczne nawiązanie do Beyond Good and Evil.

Chociaż to nadal nic potwierdzonego, na obrazku widać prawdopodobnie młodszego wujka Pey’ja, który był skrzydłowym protagonistki Beyond Good and Evil, czyli Jade. Mogłoby to wskazywać na prawdopodobny prequel, albo nawet na projekt, w którym główną rolę powierzono Pey’jowi, a nie Jade.

Wracając do wpisu na Instagramie, był on promowany przez Ubisoft France na twitterze, a firma zaleciła fanom baczne obserwowanie tego, co dzieje się u Michela Ancela. To kolejna dość mocna poszlaka wskazująca na to, że Beyond Good and Evil 2 jest coraz bliżej.

Czekamy na następne doniesienia, a póki co podziwiajcie poniższą grafikę.

Somewhere in system 4 ... - Thanks #ubisoft for making this possible !

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Michel Ancel (@michelancel)


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?