Beyond Good & Evil za darmo z okazji 30. urodzin Ubisoftu

Ubisoft rozdaje kolejną grę w ramach swoich urodzin. Tym razem za darmo otrzymacie Beyond Good & Evil.

@ 12.10.2016, 16:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Beyond Good & Evil za darmo z okazji 30. urodzin Ubisoftu

Mniej więcej przed tygodniem pisaliśmy o tym, że następną grą, jaką otrzymamy w ramach urodzinowej promocji Ubisoftu będzie Beyond Good & Evil. Jeśli wciąż nie macie jej w swojej bibliotece, zdecydowanie warto ją uzupełnić.

Ubisoft ujawnił właśnie, że kolejny prezent dla graczy jest już gotowy. Tym razem chodzi o grę Beyond Good & Evil, która dawno temu zadebiutowała na komputerach osobistych, by następnie trafić także na konsole poprzedniej generacji. Jeżeli macie ochotę produkcję Michela Ancela wrzucić do swojej biblioteki Uplay, odpalcie aplikację i kliknijcie odpowiednią opcję. Ewentualnie zerknijcie na oficjalną stronę wydarzenia.

Kończąc przypomnę, że Ubisoft potwierdził oficjalnie powstawanie drugiej odsłony serii. Francuzi zdradzili, że dłubie przy niej Michel Ancel. Nie ujawniono jednak żadnych szczegółów na temat rozgrywki, a tym bardziej platform docelowych czy daty premiery.

"Jeśli czekaliście na wieści dotyczące BG&E... Proszę bardzo! Jesteśmy zachwyceni mogąc potwierdzić, że Michel Ancel pracuje obecnie z Ubisoft Montpellier nad nową częścią gry Beyond Good & Evil", przeczytaliśmy w krótkim oświadczeniu.

Na więcej konkretów musimy oczywiście poczekać.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKrru   @   20:45, 12.10.2016
Muszę dodać tę grę do swojej biblioteki. Kiedyś zacząłem w nią grać, ale szybko mi się znudziła, a potem do niej nie wracałem. Może teraz ją skończę?
0 kudosdabi132   @   20:55, 12.10.2016
Kolejna gra do kolekcji, której szybko nie ogram Uśmiech .
0 kudosJackieR3   @   10:13, 14.10.2016
A jest jakieś spolszczenie ?
0 kudosdabi132   @   12:18, 14.10.2016
Cytat: JackieR3
A jest jakieś spolszczenie ?

Nie znalazłem spolszczenia do tej gry, a wiele osób na różnych forach pyta o nie. Niby gra była wydana przez Cenege w polskiej wersji językowej, ale jakoś nikt nie wpadł na to żeby wyciąć pliki z polskimi napisami i je udostępnić. Chyba, że są jakoś ukryte.