Kolejna grafika koncepcyjna z Beyond Good & Evil 2

Przed dwoma dniami w sieci pojawił się intrygujący screen, nawiązujący do gry Beyond Good & Evil. Dzisiaj mamy kolejny.

@ 29.09.2016, 18:12
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, wiiu, ps4, xbox one

Kolejna grafika koncepcyjna z Beyond Good & Evil 2

Beyond Good & Evil to jedna z najbardziej niedocenianych gier Ubisoftu. Produkcję przygotował Michel Ancel i ten sam deweloper od jakiegoś czasu mocno zajawia potencjalną kontynuację. Przed dwoma dniami mieliśmy nowy obrazek do niej nawiązujący, a dzisiaj dostaliśmy kolejny.

Podobnie, jak poprzednio, grafika pojawiła się na Instagramie Michela Ancela. Choć nie jest ona jednoznaczna z oficjalną zapowiedzią, nie pozostawia raczej większych wątpliwości. Projektant przygotowuje Beyond Good & Evil 2 i najpewniej w niedługim czasie dojdzie do jej prezentacji.

Dzisiejszy obrazek pokazuje rekina, najprawdopodobniej przedstawiciela tej samej rasy, co Francis i Rufus z pierwszej części gry. Co ciekawe, pod grafiką znajduje się podpis nawiązujący do dzisiejszego spotkania zarządu Ubisoftu, na którym ważą się losy niezależności korporacji.

"Gotowi na walkę. Niezależność dzień Ubisoftu", czytamy pod obrazkiem.

Zerknijcie poniżej i bacznie obserwujcie łamy portalu. Sprawę Beyond Good & Evil 2 obserwujemy uważnie i jak tylko pojawią się nowe informacje w temacie, nie omieszkamy się nimi z Wami podzielić.

"Ready for the fight " independence #ubisoft day

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Michel Ancel (@michelancel)


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?