Battlefield 1 - nowe trailery dedykowane kampanii jednoosobowej

Electronic Arts opublikowało pięć zwiastunów dotyczących każdej historii fabularnej w Battlefield 1.

@ 12.10.2016, 15:39
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Battlefield 1 - nowe trailery dedykowane kampanii jednoosobowej

Electronic Arts opublikowało pięć materiałów filmowych dotyczących gry Battlefield 1, która już niebawem pojawi się na półkach sklepowych.

Jak z pewnością wiecie z wcześniejszych przekazów, tytuł DICE został podzielony na pięć rozdziałów, które łącznie tworzą kampanię fabularną. To nowy pomysł na urozmaicenie rozgrywki wszystkim tym, którym tęskno do ciekawej historią w serii Battlefield.

Mimo że fabularna otoczka Battlefield 1 jest mocno akcentowana, większość graczy i tak zakupi ten tytuł głównie z myślą o rozgrywkach wieloosobowych. Jeśli singiel dla Was jest również ważny zerknijcie na poniższe zajawki. Nie zdradzają one przygotowanych opowieści, a jedynie je zarysowują.

Premiera Battlefield 1 na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych (wymagania sprzętowe) zaplanowana została na 21 października.


Sprawdź także:
Battlefield 1

Battlefield 1

Premiera: 21 października 2016
PC, PS4, XBOX ONE

Battlefield 1 to kolejna odsłona serii FPS-ów od studia DICE oraz firmy Electronic Arts. Jej globalna premiera odbyła się w dniu 21 października 2016 roku. Po "czwórce" o...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKrru   @   20:32, 12.10.2016
Kupię ten tytuł dla fabuły. Często Call of Duty ma lepszą, ale tym razem chyba będzie inaczej.
0 kudosdabi132   @   20:43, 12.10.2016
Ja już rozpocząłem pobieranie Battlefield 1 w ramach Origin Access, do ogrania dwie misje z kampanii fabularnej kilka godzin w multiplayerze - zawsze coś, żeby zapoznać się czy gra będzie ciekawa.