E3 '16: Pierwsza prezentacja kolejnego Call of Duty nastąpi w trakcie imprezy

Tegoroczne Call of Duty powstaje w studiu Infinity Ward - deweloperzy podczas tegorocznego E3 zaprezentują pierwszy gameplay.

@ 02.03.2016, 17:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, xbox 360, ps4, xbox one

E3 '16: Pierwsza prezentacja kolejnego Call of Duty nastąpi w trakcie imprezy

Rok bez Call of Duty rokiem straconym? Activision na pewno tak uważa. Korporacja bowiem już teraz zaczyna przygotowania do pierwszej prezentacji tegorocznej odsłony serii. Na chwilę obecną nic o niej niestety nie wiemy. Pewne jest jedynie to, że za jej powstanie odpowiada Infinity Ward.

Ostatnim przedsięwzięciem Infinity Ward było całkiem udane Call of Duty: Ghosts. Wcześniej deweloper odpowiadał za cykl Modern Warfare, a w tym roku szykuje albo coś zupełnie nowego, albo nawiązanie do wspomnianych dwóch gier. Jakkolwiek by nie było, pierwsze konkrety poznamy w trakcie E3 2016.

"W czerwcu na E3 zaprezentujemy rozgrywkę z ambitnej gry Infinity Ward", czytamy we wpisie na blogu wydawcy, firmy Activision.

"Nie możemy się doczekać, aż podzielimy się nowymi detalami na temat kolejnego wspaniałego Call of Duty, przy współpracy z naszymi przyjaciółmi z PlayStation. Jesteśmy dumni, że możemy brać udział w tym wyjątkowym wydarzeniu w świecie gier, ale nie będziemy mieć strefy Activision na terenie targów".

Wygląda na to, że Activision nie planuje pojawić się na targach w ramach odrębnej strefy. Firma pokaże swoje projekty na stoiskach należących do swoich partnerów, czyli Sony oraz Microsoftu.

Tak czy inaczej, czekamy i mamy nadzieję, że faktycznie będzie "ambitnie". Może wreszcie doczekamy się, obiecywanego od lat, zupełnie nowego silnika graficznego. Trzymamy kciuki!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   20:00, 02.03.2016
Oby nie zrobili czegoś podobnego do Black Ops III.