Tegoroczna odsłona Call of Duty zostanie zatytułowana po prostu Modern Warfare

Przy tytule nie będzie żadnych numerków, ani dodatkowych sloganów.

@ 27.05.2019, 22:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne, ps4, xbox one

Tegoroczna odsłona Call of Duty zostanie zatytułowana po prostu Modern Warfare

Tytuły gier są często dość mylące, szczególnie jeśli chodzi o numerowanie poszczególnych projektów. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, w przypadku tegorocznej edycji Call of Duty, także może dość do pewnego zamieszania. Jeśli wierzyć doniesieniom, dostaniemy coś w formie rebootu pierwszego Modern Warfare.

Pełna nazwa pierwszego Modern Warfare to Call of Duty 4: Modern Warfare. Tegoroczne wydanie, zamiast nosić tytuł Call of Duty: Modern Warfare 4 zostanie zatytułowane po prostu Call of Duty: Modern Warfare. Zamieszania z tego - nomen omen - tytułu nie będzie, ale cała sytuacja i tak jest kuriozalna.

Mimo że nie mamy potwierdzenia ze strony Activision, dwa źródła twierdzą, że w tym roku grać będziemy w Call of Duty: Modern Warfare. Sądzi tak użytkownik portalu YouTube, LongSensation, a także jeden z redaktorów portalu Kotaku, Jason Schreier.

Konkrety napłyną do nas najprawdopodobniej niebawem. Targi E3 2019 odbędą się już z początkiem czerwca, a wówczas wszystko powinno stać się jasne. Wszelkie doniesienia będziemy Wam oczywiście przekazywać na bieżąco.


Sprawdź także:
Call of Duty 4: Modern Warfare

Call of Duty 4: Modern Warfare

Premiera: 05 listopada 2007
PC, PS3, XBOX 360, DS

Call of Duty 4: Modern Warfare jest kolejną częścią serii słynnych strzelanek stworzonych przez studio Infinity Ward. W przeciwieństwie do części poprzednich nie będziemy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosfrycek88   @   16:47, 28.05.2019
Nawet się nie chce parszywym leniwcom wymyślić podtytułu
0 kudosdabi132   @   17:15, 28.05.2019
Cytat: frycek88
Nawet się nie chce parszywym leniwcom wymyślić podtytułu

Chyba dodać numerka.
Teraz moda jest na tytuły bez numerków czy podtytułów, przykład God od War czy Hitman. Może chcą nawiązać do korzeni podserii Modern Warfare i w końcu przestaną bawić się w futurystyczne klimaty. Chętnie zagram jeśli będzie single na poziomie trzech poprzednich części MW. No i liczę na pojawienie się nieśmiertelnego cpt. Price'a.
0 kudosTheCerbis   @   17:41, 28.05.2019
Tyle, że God of War czy Hitman nie są tytułami stworzonymi z mody, tylko zabiegu rebootu serii.
0 kudosdabi132   @   18:40, 28.05.2019
Cytat: TheCerbis
Tyle, że God of War czy Hitman nie są tytułami stworzonymi z mody, tylko zabiegu rebootu serii.

Wiem, dlatego napisałem że może Infinity Ward chce wrócić do korzeni podserii Modern Warfare.