Premierowy zwiastun Heart of Thorns - dodatku do Guild Wars 2

Po ponad trzech latach od swojej premiery Guild Wars 2 doczeka się pierwszego dużego rozszerzenia, nazwanego Heart of Thorns.

@ 28.09.2015, 20:03
Kacper "Itchytude" Kutelski
I AM ERROR.
pc

Premierowy zwiastun Heart of Thorns - dodatku do Guild Wars 2

Po ponad trzech latach od swojej premiery Guild Wars 2 doczeka się pierwszego dużego rozszerzenia, nazwanego Heart of Thorns. Mimo że ukaże się ono dopiero 23 października, to twórcy odsłonili już premierowy zwiastun tego gorąco wyczekiwanego DLC. Brakuje w nim może porażającej ilości szczegółów na temat oczekiwanych zmian, jednak filmowo skonstruowany materiał i tak powinien podnieść ciśnienie fanom uniwersum od ArenaNet.

Guild Wars 2 zyskało na hermetycznym poletku MMORPG-ów sporą dozę popularności za sprawą niestandardowego modelu biznesowego (gra nie wymaga subskrypcji, a jedynie jednorazowego zakupu) oraz niecodziennego, bardziej plastycznego niż u większości przedstawicieli gatunku systemu walki. Ze względu na nadciągające rozszerzenie twórcy podjęli decyzję o udostępnieniu większości zawartości podstawowej wersji GW2 za darmo, co może zachęcić nieobeznanych z tematem graczy do zapoznania się z grą i zakupienia całkiem kosztownego DLC.

Heart of Thorns (w podstawowej wersji!) kosztować będzie równowartość 45 euro. W zamian za tak pokaźną inwestycję developerzy przygotowali szereg zmian i dodatkowych atrakcji. "Cierniste Serce" wprowadzi między innymi zupełnie nowy region (The Heart of Maguuma), nową klasę postaci (Revenant) i niespotykane wcześniej elitarne specjalizacje. Do tego dochodzą 10-osobowe rajdy, zmiany w systemie PvP i WvW i wiele więcej mniej lub bardziej rewolucyjnych modyfikacji.


Sprawdź także:
Guild Wars 2

Guild Wars 2

Premiera: 28 sierpnia 2012
PC

W Guild Wars 2 staniemy po stronie jednej z wybranych kilku ras: oklepanych już chyba w każdej grze Ludzi, Popielców, Nornowów, Asurów oraz Sylvari. Każda z nich charakte...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBlackJoker   @   08:13, 29.09.2015
Cena do niskich nie należy. Szczególnie, gdy doda się do tego kwotę podstawki, którą (kiedyś) cza było kupić...