Guild Wars 2 z datą premiery na Steam

Kultowe Guild Wars 2, które zrewolucjonizowało gatunek MMORPG trafi wkrótce na Steam.

@ 17.08.2022, 10:25
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc

Guild Wars 2 z datą premiery na Steam

ArenaNet i NCSOFT ogłosiły, że Guild Wars 2 zostanie w końcu wydane na Steam w przyszłym tygodniu, a dokładniej we wtorek 23 sierpnia. Jak być może pamiętacie, gra miała zostać opublikowana na platformie Valve dwa lata temu, ale twórcy postanowili skupić się na stworzeniu rozszerzenia End of Dragons, które wystartowało kilka miesięcy temu.

Nowy pakiet zawartości będzie dostępny dla użytkowników Steam: kompletna kolekcja Guild Wars 2 w cenie 98,87 USD, która zawiera wszystkie trzy rozszerzenia (Serce cierniowe, Ścieżka ognia, Koniec smoków) oraz wszystkie pięć sezonów wsparcia fabuły, które wypełniają lukę między głównymi wydarzeniami z gry.

To jednak nie koniec nowości ponieważ ArenaNet dodaje także wsparcie dla Twitch Drops do Guild Wars 2. Pierwsza kampania nagród rozpocznie się w przyszły wtorek i potrwa do niedzieli, 28 sierpnia. Gracze mogą zdobyć ekskluzywne nagrody postaci w grze, w tym klasyczne stroje, wzmacniacze doświadczenia, a nawet unikalny kosmetyk świecącej fioletowej maski.

Guild Wars 2 to bez wątpienia wybitna gra, która w swoim okresie zmieniła cały gatunek MMORPG. Tytuł na bardzo długie godziny, który się nie zestarzał i wciąż może być wspaniałą przygodą dla osób żądnych przygód z innymi graczami w Sieci.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosluki505   @   17:44, 17.08.2022
GW2 to świetna gra, niestety za mało contentu w niej jest imo.
1 kudosKerberos   @   00:17, 18.08.2022
Cytat: luki505
GW2 to świetna gra, niestety za mało contentu w niej jest imo.

Zgadzam się z tym, że gra jest świetna, ale z drugą częścią wypowiedzi już trochę mniej. Contentu jest tyle, że każdy znajdzie coś dla siebie - pve/wvw/pvp - we wszystkich trybach jest co robić. Co prawda, nie wiem jak wygląda gra po wyjściu EoD, bo zawiesiłem aktywność tuż przed premierą dodatku, dlatego, że sam ją sobie obrzydziłem farmiąc do oporu na trzecią legendarkę, ale słyszałem sporo pozytywnych głosów. Ogólnie i tak sprowadza się wszystko do "Skin Wars" Puszcza oko

EDIT: szkoda, że jako obecny gracz nie można zmigrować na Steam...