Nexon Europe zapowiada Combat Arms: Line of Sight

Nexon Europe informuje, że jeszcze w tym roku na rynku zadebiutuje kolejna strzelanka wieloosobowa, należąca do rodziny Combat Arms.

@ 13.03.2015, 00:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, free 2 play

Nexon Europe zapowiada Combat Arms: Line of Sight

Nexon Europe informuje, że jeszcze w tym roku na rynku zadebiutuje kolejna strzelanka wieloosobowa, należąca do rodziny Combat Arms. Projekt zatytułowany został Line of Sight i kontynuować ma on tradycję szybkich, dynamicznych pojedynków, znanych z pierwowzoru.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, w 2015 roku do sieci trafi kolejna odsłona słynnej serii Combat Arms. W grę do tej pory zagrywa się ponad 7 milionów graczy w samej tylko Europie, a deweloperzy mają nadzieję, że najnowsza jej odsłona przyciągnie kolejnych zainteresowanych. Tym bardziej, że projekt powstaje w oparciu o sugestie samych szarpiących.

Podstawą Combat Arms: Line of Sight, bo o nim mowa, jest jakiś tajemniczy, uśpiony gen UEGN-0076. Jego odkrycie pozwoliło ludziom rozwinąć telekinetyczne moce. Tajny oddział NEMEXIS postanawia owy gen wykorzystać w celach wojskowych. Gracz oczywiście gen ten posiada i jest w stanie korzystać ze specjalnych umiejętności, jakie dzięki niemu otrzymał.

"Wprowadzenie na rynek nowego tytułu z rodziny Combat Arms będzie wielkim hitem wśród fanów gier FPS", mówi Kenny Chang, CEO Nexon Europe. "Nowe, wyróżniające się cechy wraz z nowoczesnym, wojskowym światem czynią Combat Arms: Line of Sight grą wyjątkową, zabawną i niezwykle wymagającą".

Combat Arms: Line of Sight będzie oczywiście grą free-to-play. Nie znamy niestety daty jej debiutu, niemniej jednak wiemy, że trafi ona do graczy w kilku wersjach językowych: angielskiej, francuskiej, niemieckiej, włoskiej, polskiej, hiszpańskiej i tureckiej.

Sprawdź także:
Combat Arms

Combat Arms

Premiera: 11 lipca 2008
PC

Combat Arms to pierwszoosobowa strzelanka przeznaczona dla wielu graczy jednocześnie. Akcja rozgrywa się gdzieś w teraźniejszości, co oznacza, że do naszej dyspozycji zos...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?