Znamy datę premiery Grey Goo

Grey Goo to nowa strategia studia Petroglyph, czyli twórców takich gier, jak End of Nations, Panzer General: Allied Assault oraz Star Wars: Empire at War.

@ 26.11.2014, 13:48
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Znamy datę premiery Grey Goo

Grey Goo to nowa strategia studia Petroglyph, czyli twórców takich gier, jak End of Nations, Panzer General: Allied Assault oraz Star Wars: Empire at War. Tytuł otrzymał właśnie oficjalną datę premiery, ogłosił ją wydawca, Grey Box.

Petroglyph to deweloper, który od lat zajmuje się głównie strategiami czasu rzeczywistego. Ekipa wypuściła na rynek sporo świetnych projektów i jest spora szansa, że i tym razem będzie podobnie. Ich najnowsze przedsięwzięcie będziemy mogli sprawdzić dokładnie 27 stycznia 2015 roku. Wtedy właśnie Grey Goo - bo o nim mowa - zadebiutuje w usłudze elektronicznej dystrybucji, Steam.

Jeśli chodzi o same założenia, mamy do czynienia ze strategią, która czerpie mocno z gier MOBA. Twórcy chcieli przygotować możliwie jak najprostsze sterowanie, zapewniające dynamiczne starcia oraz pełną kontrolę nad naszymi podopiecznymi. Co ciekawe, grafika w Grey Goo to wynik kolaboracji pomiędzy studiem Petroglyph, a firmą Weta, należącą do Petera Jacksona, a odpowiedzialną za efekty specjalne w takich filmach, jak The Hobbit oraz Władca Pierścieni.

Więcej informacji na temat aplikacji pojawi się już wkrótce. Na chwilę obecną zachęcamy natomiast do zerknięcie na poniższe screeny oraz dziennik dewelopera.

Znamy datę premiery Grey Goo
Znamy datę premiery Grey Goo
Znamy datę premiery Grey Goo
Znamy datę premiery Grey Goo


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?