Zwiastun premierowy Grey Goo - gry stworzonej przez ekipę odpowiedzialną m.in. za Star Wars Empire at War

Grey Goo to najnowszy projekt studia Petroglyph, czyli ekipy odpowiedzialnej m. in.

@ 19.01.2015, 17:37
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Zwiastun premierowy Grey Goo - gry stworzonej przez ekipę odpowiedzialną m.in. za Star Wars Empire at War

Grey Goo to najnowszy projekt studia Petroglyph, czyli ekipy odpowiedzialnej m.in. za Empire at War oraz End of Nations. Jak poprzednio, także i tym razem mamy do czynienia ze strategią czasu rzeczywistego. Tytuł wkrótce trafi do sprzedaży, a my dostaliśmy zwiastun premierowy.

Studio Petroglyph opublikowało właśnie najnowszy zwiastun gry Grey Goo, jest to materiał przygotowany z okazji zbliżającej się premiery tegoż projektu. Prezentuje on trzy walczące ze sobą nacje, a każda traktuje swojego przeciwnika, jak najeźdźcę. Ciężko wywnioskować z filmu, kto konkretnie jest tym największym, najgroźniejszym antagonistą.

Grey Goo to owoc współpracy pomiędzy Petroglyph, a studiem filmowym Weta, odpowiedzialnym m.in. za efekty specjalne do filmowej trylogii Hobbita. Premiera tytułu zapowiedziana została na dzień 23 stycznia, a odbędzie się ona wyłącznie na komputerach PC.


Sprawdź także:
Star Wars: Empire At War

Star Wars: Empire At War

Premiera: 16 lutego 2006
PC

Star Wars: Empire At War to strategia czasu rzeczywistego, której akcja przenosi gracza do uniwersum Gwiezdnych Wojen. Produkcja powstała w studiu Petroglyph, a jej wydaw...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?