PSP w wersji Ceramic White oraz seria platynowa

Sony Poland ma przyjemność poinformować o wprowadzeniu nowego koloru PSP (PlayStation Portable). Nowa, elegancka i stylowa, tak wygląda ceramiczno biała, przenośna konsola PSP.

@ 04.07.2006, 15:45
"Ronin"
ogłoszenie


Sony Poland ma przyjemność poinformować o wprowadzeniu nowego koloru PSP (PlayStation Portable). Nowa, elegancka i stylowa, tak wygląda ceramiczno biała, przenośna konsola PSP.Dostępna będzie w Value Pack, czyli zestawie wraz z akcesoriami: baterią, ładowarką, słuchawkami z pilotem, paskiem na przegub dłoni i 32 MB Memory Stick Duo™. Dodatkowo w zestawie znajdzie się gra na PSP, tytuł z katalogu gier dystrybuowanych przez Sony Poland. Rekomendowana cena detaliczna zestawu Value Pack to 999 złotych.Od czasu premiery PSP w Europie, która miała miejsce 1 września 2005r. sprzedano prawie 4 miliony sztuk czarnej wersji konsoli. Możliwości, jakie daje PSP, granie, oglądanie filmów, słuchanie muzyki, czy korzystanie z Internetu, sprawia, że jest niezwykle popularnym urządzeniem. Dużą popularnością cieszy się także strona www.yourpsp.com , z której posiadacze konsoli PSP, mogą pobierać dodatkowe materiały, takie jak: obrazki, krótkie filmy, dema gier, czy pojazdy, trasy i muzykę do najpopularniejszej gry wydanej przez SCEE, WipEout Pure.1 czerwca br. w Europie zostanie wprowadzona platynowa seria gier na PSP. To już trzeci raz, w historii PlayStation, gdy zostaje wprowadzona platynowa seria. Obejmie ona najpopularniejsze i najlepiej sprzedające się tytuły. Początkowo będzie to 20 gier. Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) przygotowało dla fanów sportu Everybody’s Golf, WRC oraz F1 Grand Prix. Wielbiciele klasycznych tytułów będą mogli nabyć Medievil Resurrection i Ridge Racer, a osoby lubiące dużą dawkę adrenaliny połączoną z pościgami i strzelaninami- Pursuit Force.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?