SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen z niespodzianką!

CD Projekt przypomina, że premiera gry SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen została przesunięta na 18 sierpnia 2006.

@ 04.07.2006, 15:39
"Ronin"
press info


CD Projekt przypomina, że premiera gry SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen została przesunięta na 18 sierpnia 2006. Jednocześnie informujemy, że SpellForce 2 będzie wydany na płycie DVD, w eleganckim digitray'u wraz z 200-stronicowym poradnikiem i instrukcją. Ale na tym nie koniec - dla wszystkich graczy mamy prawdziwą niespodziankę! Żeby wynagrodzić okres oczekiwania na premierę gry, do SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen zostanie dodana pierwsza cześć serii - SpellForce: Zakon Świtu. Wizualizacja opakowania i zawartości znajduje się pod poniższym linkiem:

ftp://ftp2.gram.pl/pub/press/spellforce2/wizualizacja.jpg

Więcej informacji o grze znajdziecie na stronie: www.gram.pl/Spellforce2

Gra trafi do sklepów w sugerowanej cenie 99,90 PLN. Już teraz możesz złożyć zamówienie przedpremierowe na SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen pod adresem: https://sklep.gram.pl/SpellForce2 i skorzystać z bonusów w postaci tańszego zakupu i darmowej przesyłki przy użyciu Wirtualnych Pieniędzy. Wszyscy gracze, którzy zarejestrowali pierwszą część SpellForce, mogą wykorzystać dodatkowe 10 wPLN na zakup SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen. Gra zostanie objęta dożywotnią gwarancją CD Projekt. W każdym pudełku znajdą się ponadto Wirtualne Pieniądze na zakup innych gier. Więcej informacji na stronie www.gram.pl.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?